Nevşehir de Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Nevşehir İl Özel İdaresi Turizm Yollarını da sıcak asfalt kaplama yapıyor. Uçhisar-Göreme arasındaki 7.4 km lik sıcak asfalt kaplama yol yapımına başlandı.

Nevşehir de Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Nevşehir İl Özel İdaresi Turizm Yollarını da sıcak asfalt kaplama yapıyor. Uçhisar-Göreme arasındaki 7.4 km lik sıcak asfalt kaplama yol yapımına başlandı.

 


  
Nevşehir İl Özel İdaresince 21.04.2015 tarihinde Uçhisar-Göreme arasındaki yol yapımı çalışmaları için ihale yapılarak işlemler tamamlandı. Yüklenici firma ile sözleşme yapılmış ve bu gün tarihi itibariyle yol yapım çalışmalarına  başladı.
 

 


Nevşehir İl Özel İdaresince ilk olarak, daha önce yollara uygulanan sathi kaplama yerine, standartların iyileştirilmesi, daha güvenli ve daha konforlu ulaşımın sağlanabilmesi amacıyla Lidya Lodge başlangıçlı Göreme girişindeki refüjlerde bitecek olan, Uçhisar-Göreme arasına 7.4 km Bitümlü Sıcak Karışık Kaplama Asfalt Yol yapılacak. Çalışmaların 2015 Yılı içinde tamamlanması planlanıyor. 

 

 


 
Nevşehir İl Özel İdaresi olarak amacın, gerek yerli gerekse yabancı turistlere Nevşehir’ i  en güzel şekilde tanıtmak ve en kaliteli hizmeti sunmak olduğu ifade edildi.

 

 


 
Çalışmaları yerinde inceleyen Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan, çalışan personellere teşekkür etti.

 

nevşehir uçhisar sıcak asfalt asfalt çalışması başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu