MEDAŞ Muhtarlık İletişim Merkezi Açtı

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) internet üzerinden Muhtarlık İletişim Merkezini açtı.

MEDAŞ Muhtarlık İletişim Merkezi Açtı

MEDAŞ tarafından yapılan açıklamada; Nevşehir, Konya, Karaman, Kırşehir, Niğde ve Aksaray illerinde muhtarların talep, şikâyet ve önerilerini en kısa sürede cevaplandırabilmek için internet sitesi üzerinden hizmet verecek sistem kurulduğu bildirildi.

 

Sistem sayesinde Muhtarlar MEDAŞ web sitesi Muhtarlık İletişim Merkezi'ne kendi adlarına tanımlanan kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak mahallerindeki talepleri ve sorunları iletebiliyor.

 

Sadece muhtarlara hizmet veren bu sistemde her muhtar için ayrı kullanıcı adı ve şifre tanımlandığı belirtildi.

 

MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş yaptığı açıklamada, "Yerel yönetimde muhtarlarımızın önemini biliyoruz. Bu nedenle, muhtarlarımızın şikayet ve taleplerine en hızlı şekilde çözüm bulabilmek için internet üzerinden çok güzel bir sistem oluşturduk. Bu sistem ile muhtarlarımızdan gelen şikayet ve talepleri anlık olarak birimlerimize iletiyoruz. Amacımız, en kısa sürede geri dönüş yapmaktır. Cevaplandırma işlemi kullanıcı bilgileri mevcut olan muhtarlara mail ve sms yoluyla yapılmaktadır. Sistemin, mahallelerdeki sorunların hızlı ve etkin bir şekilde çözümlenmesi için güzel bir örnek teşkil edeceğini düşünüyoruz" dedi.

medaş muhtarlara iletişim merkezi medaş muhtarlar ortak çalışıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu