Can Taşkın'dan İstiklal Marşı Kabulü Mesajı

Mantarkayapost Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Can TAŞKIN mesajında; istiklal marşının kabulünü kutladı.

Can Taşkın'dan İstiklal Marşı Kabulü Mesajı

Mantarkayapost Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Can TAŞKIN İstiklal Marşı Kutlama mesajı yayınladı.

 

Mantarkayapost Haber Sitesi  İmtiyaz Sahibi Can TAŞKIN  mesajında; İstiklal Marşı’nın kabul ediliş tarihinden bu güne kadar ve dünya durdukça ülkenin her yerinde milletin coşkuyla okumaya devam edeceğini belirtirken şu ifadelere yer verdi;

 

“Türk Milletinin zaferini, yüceliğini ve bayrağımızın kutsallığını en güzel duygularla anlatılan istiklal marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 96. Yıl dönümünü kutluyoruz.

 

İstiklal Marşı, ecdadımızın bağımsızlık ve özgürlüğü uğruna vermiş olduğu onurlu mücadelenin bir destanıdır. Vatan toprağında başımızı dik tutan, bağımsızlık ruhumuzun özünü taşıyan, vatan sevgimizin ve özgürlük tutkumuzun en manidar ifadesi olan İstiklal Marşı’mız 12 Mart 1921 tarihinden bu güne kadar olduğu gibi, dünya durdukça ülkemizin her köşesinde tüm milletimiz tarafından gururla ve coşkuyla okunacaktır.

 

Bu vesile ile istiklal Marşı’mızın kabulünün 93. yıl dönümünü kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş savaşının tüm kahramanlarını ve milletimize İstiklal Marşını armağan eden Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u rahmet ve saygıyla anıyorum” ifadelerini kullandı.

istiklal marşı 12 mart mehmet akif ersoy can taşkın kanal50
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu