Mantarkayapost Merkezi Nevşehir iline Haber Ofisi Açtı

Mantarkayapost Haber Merkezi - Medya Nevşehir bünyesinde yeni yerinde sizlere daha iyi hizmet vermek için faaliyete geçmiştir.

Mantarkayapost Merkezi Nevşehir iline Haber Ofisi Açtı

Mantarkayapost Haber Merkezi - Medya Nevşehir bünyesinde yeni yerinde sizlere daha iyi hizmet vermek için faaliyete geçmiştir. Medya Nevşehir bünyesinde bulunan Lale Haber , Mantarkayapost, Ajans50 , Radyo50 ve Kanal50 yeni çalışma merkezi ile Nevşehir il ve ilçelerine daha kaliteli ve daha güzel bir ortamda hizmet vermeye başladı.
 
 
Karasoku Mahallesi Çekirdekçiler İş Hanı No : 125 Nevşehir adresinde yeni sahibi Can TAŞKIN ve ekibi ile hizmete başlayan Medya Nevşehir bünyesindeki Lale Haber , Mantarkayapost, Ajans50 , Radyo50 ve Kanal50 ile birlikte Nevşehir camiasının ikinci evi olmaya talibiz...
 
 
Medya Nevşehir oluşumu fikir babası Can Taşkın geleceğin teminatı olan gençlere, Nevşehir halkına her zaman büyük önem verdiklerini belirterek Nevşehir halkının yanında olacağız ve bunu için yeni ofisimizde hizmet vermeye başladık şeklinde konuştu.
 
Mantarkayapost Haber sitesinin imtiyaz sahibi Can TAŞKIN ayrıca Medya Nevşehir bünyesinde bulunan Lale Haber , Mantarkayapost, Ajans50 , Radyo50 ve Kanal50 ile Nevşehir camiasına kaliteli hizmet vermek artık daha nezih ve donanımlı bir ortamda gerçekleştirileceğini; Nevşehir camiasının gerek radyo gerekse televizyon hizmetimiz ile görsel ve işitsel olmak  üzere haber sitelerimizdeki haberler ile de çok ses getiren  işler yapacağımızı düşünüyorum . Tüm Nevşehirlileri yeni ofisimize davet ediyorum dedi.

nevşehir mantrkayapost lalehaber ajans50 radyo50 kanal50 yeni ofis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu