Komşu ilimiz Kırşehir Şehidine Ağlıyor

Şehitlerimizden birinin Mucur’da doğan ve büyüyen Gökhan Dündar olduğu bildirildi

Komşu ilimiz Kırşehir Şehidine Ağlıyor

18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.05’te  Hakkâri’nin Şemdinli İlçesi’nde Aktütün Karayolu’nda intikali esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu, 4 askerimiz şehit oldu. 

 

Şehitlerimizden birinin Mucur’da doğan ve büyüyen Gökhan Dündar olduğu bildirildi. 1988 doğumlu olan Gökhan hain pusuda şehit düştüğü öğrenildi.

 

 

Genel Kurmayın yaptığı açıklamada ise şunlara yer verildi; "18 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.05’te konvoy emniyeti maksadıyla görevlendirilen zırhlı aracın Şemdinli Aktütün Karayolu’nda intikali esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu, dört kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, dördü ağır olmak üzere dokuz kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralılar derhal hastaneye sevk edilmiş olup tedavilerine devam edilmektedir.

 

 

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

 


Komşu il olarak Kırşehirli kardeşlerimizin acısını paylaşıyor. Tüm Kırşehirlilerin, Yüce Türk Milletinin ve Şehit Ailemizin başı sağ olsun.

 

şehit haberi kırşehirli şehit gökhan dündar 4 şehit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu