Advert Advert

Versa Hastanesinde Sağlık Skandalı

Nevşehir’de hizmet veren Versa Hastanesi’nde sağlık skandallarının ardı arkası kesilmiyor.

Versa Hastanesinde Sağlık Skandalı
Bu içerik 2574 kez okundu.

Nevşehir’de hizmet veren Versa Hastanesi’nde sağlık skandallarının ardı arkası kesilmiyor.

 

Lalehaber Nevşehir’de haberin merkezi  haber sitesinin son günlerde gündeme taşımış olduğu sağlık haberlerinin ardından bir vatandaşımız tarafından watsapp ihbar hattımıza gelen bir mesaj ile yine gündeme Versa Hastanesi taşındı.

 

Nevşehir’de özel bir firmada görev yapan Yusuf Yavuz isimli vatandaşımızdan gelen bir ihbarı sizlerle paylaşıyoruz.

 

Geçtiğimiz günlerde düşerek kolumu kırdım. Çalışmış olduğum iş yeri yetkilileri beni apar topar Versa Hastanesi Acil servisine götürdü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından kolumda kırık tespiti yapıldı ve kolum alçıya alındı. Ancak kolumun alçıya alınmasının ardından ise gece saatlerinde kolumun ağrısından bir türlü uyuyamadım. Daha sonra ise birlikte çalışmış olduğum arkadaşlarım ile birlikte Nevşehir Devlet Hastanesine kontrole gittim. Burada yapılan müdahalelerin ardından kolumda ki alçı çıkartılarak yeniden kolum alçıya alındı. Buradaki doktorların vermiş olduğu bilgiye göre kolumun alçısı ilk müdahalede yanlış yapıldığı için kolumun yeniden alçıya alınması gerektiğini söylediler.

 

İşte Nevşehir’de vatandaşımızın Versa Hastanesi’nde yaşamış olduğu sağlık skandalını sizler ile paylaştık. Şimdi gözler ise Versa Hastanesi yönetimine çevrildi. Versa Hastanesi son günlerde yaşanılan sağlık skandallarına bir yenisinin daha eklenmesiyle birlikte kamu oyuna bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

 

 

versa hastanes nevşehir özel hastane özel hastaneler sağlık skandalı nevşehirde sağlık skandalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
fatih     0000-00-00 Alçı sıkabilir alçıda sonra hasta kolunu sallar kol şişer alçı sıkar bunlar gayet normal. Hasataya detaylar anlatılmıştır.Alçı sıkar aşırı dayanılmayacak ağrın olursa geri gel denmiştir bu skandal değil normal bir şey aynı şey başka bir hastanedede olabilirdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğrikuyu Köyünden Ementi Özer Vefat Etti
Eğrikuyu Köyünden Ementi Özer Vefat Etti
Gülşehir İlçesine Bir Müjde Daha
Gülşehir İlçesine Bir Müjde Daha