AK Parti'de Yeni Döneme İlişkin Gülşehir Gençlik Kolları Başkanından Açıklama Geldi

65 Hükümet kurma görevi verilen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, dün yapılan AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde bin 405 oy alarak genel başkan seçildi.

AK Parti'de Yeni Döneme İlişkin Gülşehir Gençlik Kolları Başkanından Açıklama Geldi

65 Hükümet kurma görevi verilen  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, dün yapılan AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde bin 405 oy alarak genel başkan seçildi.

 

 

AK Parti, 2. Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara Arena Spor Salonu'nda yapıldı. Salona partide genel başkanlık yapmış Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve 3. genel başkan adayı Binali Yıldırım'ın fotoğrafları ile kongrenin ana teması olan "Kutlu yürüyüşe devam" ve "Durmadan 100 yıla", "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" yazılı pankartlar asıldı.

 

 

Binalı Yıldırım'ın Başbakan seçilmesinin ardından Gülşehir AK Parti Gençlik Kolları başkanı Yüksel Bilgiç  bir mesaj yayınladı.

 

Bilgiç yayınladığı mesajında şunları ifade etti: " AK Parti 2. Olağanüstü Kongresinde Türkiye Başbakanı olarak seçilen Başbakanımız Binalı Yıldırım'ı tebrik ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın halk tarafından seçilmesi ile artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Cumhurbaşkanımız Türkiye'nin ve milletimizin sorumluluğunu layığıyla taşıyor. Bu sorumluluğun ardından millet olarak yapmamız gereken yeni bir anayasa ve başkanlık sistemidir. Ülkemizin refahı için elimizden geleni yapmalıyız. Bunun için Gülşehir Gençlik teşkilatı olarak gövdemizi bu yola baş koyduk. " diyerek konuştu.

 

gülşehir ak parti yüksel bilgiç ak parti gençlik kolları başkanı gülşehir ak parti gençlik kolları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu