Hacıbektaşlı Şehidimiz 2 Ay Sonra Evlenecekti

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesi Çayırbağ Küme evlerinde oturan ailesine acı haberi Hacıbektaş İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Boyacıoğlu tarafından verildi.

Hacıbektaşlı Şehidimiz 2 Ay Sonra Evlenecekti

Askeri aracın geçişi sırasında el yapımı bombanın patlaması sonrasında Van’ın Çaldıran ilçesi ile Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesi arasındaki Tendürek bölgesinde şehit düşen Uzman Çavuş Emre Türkmen’in acı haberi Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde oturan ailesine verildi.

 

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesi Çayırbağ Küme evlerinde oturan ailesine acı haberi Hacıbektaş İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Boyacıoğlu tarafından verildi. Ailenin acı haber almasının ardından ise anne Zehra Türkmen sinir krizi geçirdi.

 

 

Şehidimizin annesi anne Zehra Türkmen sağlık görevlileri müdahale etti. Van’da şehit düşen Uzman Çavuş Emre Türkmen’in geçtiğimiz hafta izne geldiği ve bu sırada nikahlandığı, 6 aylık uzman çavuş olan şehidimiz Emre Türkmen’in 24 Temmuz tarihinde düğün yapacağı öğrenildi. 

 

Mantarkayapost Haber Sitesi olarak şehidimiz Emre Türkmen'in mekanı cennet olsun. Şehit ailemizede baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

 

 

şehit şehit haberi emre türkmen 6 aylık uzman çavuş 2 aylık nişanlı uzman çavuş hacıbektaşlı şehit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu