Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti İle Kapadokya Hastanesi Protokol İmzaladı

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Coşkun Sağlamdin ile Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut gazetecilerin sağlıkta indirimli faydalanması amacıyla ön protokol imzaladı.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti İle Kapadokya Hastanesi Protokol İmzaladı
Bu içerik 471 kez okundu.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Coşkun Sağlamdin  ile Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut gazetecilerin sağlıkta indirimli faydalanması amacıyla ön protokol imzaladı.

 

 

Kapadokya Gazetecileri Cemiyeti ile Kapadokya Hastanesi arasında yapılan protokol sonrasında gazeteciler hastanene sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanabilecekler.

 

 

Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut yaptığı açıklamada hastanemiz ile Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti arasında yapmış olduğumuz protokol sonrasında cemiyet üyesi arkadaşlarımız hastanemizin hizmetlerinden indirimli bir şekilde faydalanabilecekler diye konuştu. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Coşkun Sağlamdin ise yaptığı açıklamada Kapadokya Hastanesi ile yapmış olduğumuz protokolümüz meslektaşlarımıza hayırlı olsun dedi.

 

 

 

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Sağlamdin, “ Kapadokya Gazeteciler Cemiyetimize üye olan meslektaşlarımız imzalamış olduğumuz protokol sonrasında Kapadokya Hastanesinde sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler. Bizlere bu konuda desteklerini esirgemeyen Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih Yakut’a ve hastane yönetimine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

kapadokya gazeteciler cemiyeti kapadokya hastanesi sağlık protokolü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülşehir AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Yaman'a Ziyaretçi Akını
Gülşehir AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Yaman'a Ziyaretçi Akını
Nevşehir'de Futbolda Tek Gerçek Taraftar
Nevşehir'de Futbolda Tek Gerçek Taraftar