Gülşehir'de Dernek Olmanın Önemini Kanıtlayan Örnek Bir Olay Meydana Geldi

Yeniyaylacık Köyü Gençlik Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halis Bağçı girişimleri ile köyün alt yapı sorununa çözüm bulundu.

Gülşehir'de Dernek Olmanın Önemini Kanıtlayan Örnek Bir Olay Meydana Geldi

Yeniyaylacık Köyü Gençlik Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halis Bağçı girişimleri ile köyün alt yapı sorununa çözüm bulundu. Artık köylü alt yapı sorunu çekmeyecek. 

 

Yeniyaylacık Köyü Gençlik Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halis Bağçı, Yeni yaylacık köyünde birlik ve dirlik olduğunda başarılamayacak işim olmadığını bir kez  daha kanıtladık dedi.

 

Yeniyaylacık Köyü Gençlik Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halis Bağçı haber sitemize yaptığı açıklamada , Gelecek neslin devamı olan çocuklarınızın geçmiş değerlerini unutmaması adına hafta sonu tatili için gittiğim baba ocağında tatilin daha ilk gününde,koyumuzun alt yapı sorunu nedeniyle tatilimiz zehir oldu.

 

Komsularımızla durunu paylaştığımızda genel bir sıkıntı olduğunu anladım. Koyumuzun ve ilçemizin İlgili birimleri ile bir vatandaş olarak yaptığım görüşmelerde hafta sonu hiç bir şey yapılamayacağı pazartesi aramam gerektiği bildirildi.

 

Pazartesi ilk iş olarak tekrar ulaştığımda bir ay içinde yapılabileceği bilgisini aldım. Sade bir vatandaş olarak aldığım cevap tatmin edici olmayınca,koyun genel bir sıkıntısı olduğu düşüncesiyle Yeniyaylacik Köyü Derneği Başkanı olarak tüzel kişiliğimizle tekrar başvurularımı silsile sırası ile ilgili tüm birimlere yaptık.

 

Ankara destekli Birimler arası koordinasyon ile 2. Günde gerekli tüm makine ve malzemelerle ekibin koy sınırları içerisinde olması,birliğin ne kadar geçerli bir güç olduğunu bir kez daha ispatladı. Köyümüze dikilen bayrak sonrası bu olayla bazı şeyleri inşallah daha iyi kavrar ve birliğimiz için derneğimize sahip çıkarız. diye konuştu. 

 

 

gülşehir Yeniyaylacık Köyü Gençlik Kültür ve Dayanışma dernek başkanı halis bağcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu