Kapadokya Kartal Otel'i Davalar Peşini Bırakmıyor

Kapadokya Kartal Oteli'nin, yıllar içinde çalıştırdığı işçiler ile bir çok sebepten davalar devam ediyor.

Kapadokya Kartal Otel'i Davalar Peşini Bırakmıyor

Gülşehir ilçesine geçtiğimiz yıllarda çok büyük coşkuyla Kapadokya Kartal Otel ismiyle açılan ve şirket anlamında da bir iki kez el değiştiren güzide otel davalar ile başı dertten kurtulmuyor.


 
Kapadokya Kartal Oteli'nin, yıllar içinde çalıştırdığı işçiler ile iş davaları ve yasal arama davanın görülmesine sonuçlandı.

 


 
Bazı personelin açtığı dava ise sonuçlandı. Davayı açan otel çalışanlarına tazminat hükmedildi. Ancak davalı Otel tarafından temyiz edildi.Çalışanların üstünün arandığı davada ise mahkemece suçsuz görülen Otel yönetimi ceza almadı. Ancak davayı açan çalışanlar davayı temyiz ederek davayı Yargıtay’a taşıdılar.Ayrıca otelin üst düzeyinden tutun diğer çalışanlarına kadar bir çok işçisinin açtığı davalar devam ederken yeni ayrılan işçilerde usulsüz işten çıkarma davası açtığı ve Hali hazırda çalışan işçilerin ise halen muntazamca aylıkları verilmediği iddia edildi.

kapadokya kartal otel davalar güzide otel davalık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Dolphin     2016-06-13 Adam akıllı çalıştırıldığında bırakın Nevşehir'i , şu ana kadar önemli turizm merkezi olmuş Ürgüp ve Göremedeki oteller ile başa baş gidebilen , aylık çok iyi ciroya ulaşan ve Gülşehir gibi bir bölgede akın akın turist çekebilen bir otel orası . Ama gel gelelim böyle güzel bir tesisi amatör insanların eline bırakmak ne acı ... Bazı şeyleri çok geç farketmekteyiz . Bölgede 15 euro'dan en lüks otelde kalabilirsiniz bu oteldekı arkadaslar 250 tl fiyat çekiyor . Şimdiye kadar acık kalması sans eseri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu