Nevşehir CHP Ramazan Tatlısı Dağıttı

CHP Nevşehir İl Başkanlığı, Ramazan ayının ilk gününde hizmet binası önünde vatandaşlara tatlı dağıtarak ‘Hayırlı Ramazanlar’ dile diledi.

Nevşehir CHP  Ramazan Tatlısı Dağıttı

CHP Nevşehir İl Başkanlığı, Ramazan ayının ilk gününde hizmet binası önünde vatandaşlara tatlı dağıtarak ‘Hayırlı Ramazanlar’  diledi. Büyük ilginin olduğu tatlıyı alan vatandaşlar ‘Allah razı olsun, hepimizin, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayı hayırlara vesile olsun’ dileklerinde bulundu.

 

CHP İl Başkanlığı önüne asılan ‘Hoş Geldin Ramazan’ pankartı altında kurulan stantta dağıtılan tatlılara vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. CHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Aşıcı ve CHPli kadınlar tarafından tatlı tabakları yoldan geçen vatandaşlar ile araçlarında bulunan sürücülere sunulurken, Ramazan aylarını da kutlandı. Tatlı tabaklarını alan vatandaşlar, Ramazan ayının güzelliklerini yansıtan bu ikram karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

CHP İl yöneticileri, "Mübarek Ramazan ayının ilk gününde birlik, beraberlik ve kaynaşma duygularımızın pekişmesi ve Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesi dileklerimizi halkımıza iletmek adına böyle bir etkinlik düzenledik. Nevşehir halkıyla birlikte tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutluyoruz” dedi.

 

nevşehir chp tatlı dağıttı ramazan özel tatlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu