Can Taşkın'dan Boğulma Uyarısı Dikkat !

Mantarkayapost Haber Merkezi İmtiyaz Sahibi ve Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Can Taşkın , havaların ısınması nedeniyle göl, gölet ve ırmaklarda meydana gelen boğulma olaylarına karşı uyarıda bulundu.

Can Taşkın'dan Boğulma Uyarısı Dikkat !

Mantarkayapost Haber Merkezi İmtiyaz Sahibi ve Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı  Can Taşkın , havaların ısınması ve okulların tatil olması ile beraber ilçemizde genellikle kızılırmakda boğulma haberleri bizleri derinden üzmektedir. Bu nedenle göl, gölet ve ırmaklarda meydana gelen boğulma olaylarına karşı uyarıda bulundu.

 

Taşkın, yaptığı açıklamada, sıcakların artmasıyla özellikle çocukların göl, gölet ve ırmaklarda boğulma olaylarının arttığını belirterek, ailelerin bu konuda daha duyarlı olmasını istedi.

 

Boğulmaların yaz aylarında karşılaşılan acil olayların başında geldiğini ifade eden Taşkın, şunları kaydetti: 

 

"Havaların ısınması aynı zamanda okullarında tatile girecek olması nedeniyle öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımız boğulmalara karşı dikkatli olmalıdır. Yaz aylarında serinlemek için göl, gölet ve ırmaklara girilmemeli. En ufak bir hatada insanların boğulmak suretiyle bunu canlarıyla ödediğini unutmamamız gerekir. Serinlemek için vatandaşlarımızın kontrolleri yapılan güvenli havuzları tercih etmeleri gerekir.dedi

boğulma kızılırmak can taşkın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu