Gülşehir Kaymakamı Köyleri Ziyaret Ediyor

Gülşehir İlçe Kaymakamı Murat Ertekin, köylerimizin sorunlarını yerinde tespit etmek amacı ile İlçemize bağlı Yeşilöz, Civelek, Alkan ve Yeniyaylacık köylerini ziyaret etti.

Gülşehir Kaymakamı Köyleri Ziyaret Ediyor

Gülşehir İlçe Kaymakamı Murat  Ertekin, köylerimizin sorunlarını yerinde tespit etmek amacı ile İlçemize bağlı Yeşilöz, Civelek, Alkan ve Yeniyaylacık köylerini ziyaret etti.

 

 

 

Kaymakam Murat Ertekin beraberinde Garnizon ve Jandarma Komutanı Ömer Onur Beşiktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Büyükçıkrıkçı, Hakim Serhat Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Duman, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Habil Germiyan, İlçe Tapu Müdürü Hulusi Alan, İlçe Nüfus Müdürü Şaban Karahan,  İlçe Gıda Tarım ve Havancılık Müdürü Recep Karagöz, İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Keten, Gülşehir Vakıf Müdürü Bayram Çöloğlu, İlçe Müftüsü Nuh Arslan, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Oktay Şener ve Gülşehir Pancar İşletme Şefi Temel Mutlu ile birlikte köyleri ziyaret eden Kaymakam Murat Ertekin,  muhtarlarla görüştü vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

 

 

 

Kaymakam Ertekin ilk ziyaretine Civelek Köyü ile başladı. Köy muhtarı Ömer Kara ve köy halkı tarafından karşılanan Kaymakam Ertekin, bir süre muhtarlıkta köylüler ile görüştü. Yapılan çalışmalar ve ihtiyaçlar konusunda muhtar ve köy halkı ile istişare eden Kaymakam Ertekin ve beraberindeki heyet, daha sonra Alkan Köyüne geçti.

 

Alkan Köyü  Muhtarlığı girişinde ihtiyar heyeti ve köy sakinleri tarafından karşılanan Kaymakam Murat Ertekin 2016 yılı içinde Alkan Köyünün ihate duvarı ve kilitli parke taşı sorununun çözüme kavuşturulacağını söyledi.

 

İlçe Kaymakamı Murat Ertekin, Yeniyaylacık köyü ziyareti sırasında, köy sakinlerinin çocuk parkı yapılması yönündeki taleplerinin değerlendirileceğini söyledi.

 

 

 

gülşehir gülşehir kaymakamlığı murat ertekin gülşehir köylerine ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SONAR SAAT     2016-06-17 CİVELEK KÖYÜNÜN YOLLARINIDA GÖRDÜMÜ BİÇÖZÜN GELECEKMİ ACABA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu