Nevşehir Spor’da Kongre Tarihi Belli Oldu

Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Nevşehir Spor’da kongre tarihi belli oldu.

Nevşehir Spor’da Kongre Tarihi Belli Oldu

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden kırmızı beyazlı temsilcimiz Nevşehir Sporda yönetim değişikliği kararı alınmasının ardından gözler kongre tarihine çevrilmişti.

 

Nevşehir Spor Kulüp Başkanlık görevine aday olan Muzaffer Leblebici ve ekibi daha sonra ise yönetim oluşturmak için kolları sıvamış ve Nar ekibi ile ortak karara varılmıştı. Son olarak Nevşehir ekibinde yer alması beklenilen Salih Dirikoç, Ali Akkoç, Çetin Ulukuş yapmış oldukları basın toplantısında yönetimde yer almayacaklarını bildirmişti. Ultaş Dirlik ise ilk toplantının ardından Nevşehir Spor ile ilgili olarak hiçbir toplantıya katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Nevşehir Spor yönetimi ile bir araya gelen Muzaffer Leblebici ve ekibi ise kongre tarihinin hızlanması için üye kayıtlarını yaptırmasının ardından ise dün akşam yapılan son toplantının ardından Nevşehir Spor’da kongre tarihinin haftaya yapılması kararlaştırıldı. Başkan adaylığına tek liste halinde girecek olan Muzaffer Leblebici resmi olarak başkanlık görevini devralmasının ardından ise transfer bombalarını tek tek açıklayacak. 

nevşehir nevşehirspor kongre heyecanı nevşehir spor kongre yapacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu