Şok Şok Kazık Geliyor Kazık !

www.mantarkayapost.com haber sitemize Gülşehir ilçesinde yaşayan vatandaşın halkın haklarını savunan bir haber sitesi olduğunu bazıları unutmuş gene hiç bir zaman menfaatle işimiz olmadı olmazda. Çok yakında yapacağımız haberleri Takip Etmeye Devam Edin.

Şok Şok Kazık Geliyor Kazık !

www.mantarkayapost.com haber sitemize girdiğinizde bir değişiklik hissettiniz mi?

 

 

Mutlaka etmişsinizdir. Ekran sinemoskop gibi oldu. Her şey sizin için. Attığımız haber başlıkları ve fotoğraflar bir başka güzel oldu.

 

YAYIN POLİTİKAMIZDA DA DEĞİŞİKLİK YAPACAĞIZ

 

Her şeye hoş görü ile yaklaştık, müsbet ifadeler kullandık. İdarecilerimizin, siyasetçilerimizin ve iş adamlarımızın güzel haberlerine yer verdik.

 

 

Doğrusu da bu değil mi? Ancak bizim bu hoş görümüz ve iyi niyetimiz birileri tarafından istismar edildi.

 

Hele hele bu istismar bir de dostlardan geldiğinde, inanın çok üzüldük. Sevgili okurlarımız; tertemiz duygular ile kimseye kin beslemeden herkesi kucaklayarak yola çıktık.

Bu öyle bir yol ki, medya hayatımızda geriye baktığımızda ( tam 4 yıl geçmiş) güzel bir temelimiz var.

 

 

Ancak dünya globalleştikçe yani dünya kabuk değiştirdikçe, insanlarda da bir değişiklik başladı. Tabii her insan için geçerli değil.

 

 

Sevgili okurlarımız; ne oldu bu türk toplumuna? İnsanların birbirine saygıları kalmadı. Dost diye gördüklerimiz tarafından arkamızdan hançerlendik.

Çok üzüldük, halen de üzgünüz. Ama biz dostluklara hiç bir zaman ihanet etmedik, etmeyeceğiz de.

 

DOST DEDİĞİN ÖNDEN BIÇAKLAR

Ben ‘kahpe dostu, mert düşmana tercih ederim’. Düşman kelimesinin anlamını, dost sıfatını taşıyanlardan öğrendik.

Dostun kahpeliği beni şaşırtmıyor, elimi sıkarken arkamdan bıçaklaması artık acı vermiyor. Düşmandan dost, ayıdan post olmaz derler.. Haa, unutmadan ! bizi satanı biz beleşe veriyoruz. Allahım sen beni dostlarımdan koru. Düşmanlarımdan ben nasıl olsa korunurum.

 

KAZIK GELİYOR DEDİK YA !

 

Sevgili okurlarım; kazık atmanın yakını, dostu düşmanı yoktur. Bu terim hoşgörü ile kabul edildiği sürece, dosta kazık atıldığında gayet normaldir.

 

Anormal olan kazık atabilmenin legalliğidir. Diğerlerini umursamayıpta, dosta atılan kazıktan hayıflanmaktır. Eğer hamuru kötü yoğrulmuşsa bir insanın ve bir kazık atacaksa kolay kolay uzakta birini bulamaz zaten. Dostuna atar o kazığı.

 

 

Bundan sonra bakacağız, kim kime kazık atıyor. Siz siz olun bizi izlemeye devam edin.. Sizlerin onuru bizlerin onurudur. Zaten onun için yaşamıyor muyuz?

 

gülşehir gülşehir haber haber gülşehir mantarkayapost can taşkın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu