Gülşehir'in Köylerine Kanalizasyon Şebekesi Yapılıyor

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Gülşehir ilçesi Ovaören ve Yalıntaş köylerine yapılacak olan Kanalizasyon Alt yapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Gülşehir'in Köylerine Kanalizasyon Şebekesi Yapılıyor

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter vekili ve Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan Gülşehir ilçesi Ovaören ve Yalıntaş köylerine yapılacak olan Kanalizasyon Alt yapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

 

 

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter vekili ve Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan yaptığı açıklamada ; Daha önceki yıllarda,Kanalizasyon Alt Yapı Şebekesi bulunmayan Gülşehir İlçesine bağlı Ovaören Köyü Kanalizasyon alt yapı şebekesi ihalesi yapılmıştır. İhale bedeli 1.337.010.40 TL'ye  bu yıl içerisinde tamamlanıp köy halkının hizmetine sunulacaktır.Hayırlı uğurlu olsun..

 

 

Ayrıca keşif bedeli 528.424.82 TL olan yine Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş Köyünde de tamamı il Özel İdaresi ekiplerince yapılan Kanalizasyon alt yapı çalışmaları devam etmekte olup en kısa sürede köy halkının hizmetine sunulacaktır.

 

Her zaman olduğu gibi Ovaören ve Yalıntaş köylerine sunulan hizmetlerde halkımızın yanında olan Nevşehir Valimize Nevşehir Milletvekillerimize ve emeği geçen İl Özel İdaresi personellerine teşekkür ederim. dedi

 

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Nevşehir İl Özel İdaresi Yalıntaş Ovaören kanalizasyon alt yapı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu