Nevşehir Milletvekilleri Ayvalı Bahçeli Köprüsünü İnceledi

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri ve protokol mensupları yapımı tamamlanma aşamasında olan köprüde incelemelerde bulundular.

Nevşehir Milletvekilleri Ayvalı Bahçeli Köprüsünü İnceledi

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri ve protokol mensupları yapımı tamamlanma aşamasında olan köprüde incelemelerde bulundular.

 

 

Ayvalı-Bahçeli Yolu Köprü Yapım işine İl Özel İdaresinin yaptığı ihale ile Müteahhit Firma aracılığıyla 2014 yılının sonlarında Başlanılan köprü yapım işinde sona gelindi.  

 

 

Köprü ve Yol Yapımını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan, ve Nevşehir Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile bölgeye giderek yetkililerden bilgi aldı.

Alınan bilgi doğrultusunda daha önceden de bilindiği üzere Ayvalı-Bahçeli yolu köprü uzunluğunun 90 metre genişliğinin ise 9 metre olduğu görüldü. Köy halkının daha önce ulaşımda sıkıntı çekmesi sebebiyle yeni yapılan köprü ile köy halkının ulaşımdaki sıkıntısının giderilmesi amaçlandı.  

 

 

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan , “Bütün köylerimizin isteklerini gerçekleştirmenin, İl Özel İdaresinin asli görevi olduğu bilinciyle hizmet yolunda her zaman bir adım daha önde olacağımızın kararlılığıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz” dedi.  

 

40 Yıllık Hayal Gerçekleşiyor...!

 

 

 

İncelemelere ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Bugün Ürgüp Ayvalı-Bahçeli köyleri arası tamamlanma aşamasındaki köprüde incelemelerde bulunduk."Söz verdik yaptık, Hayırlı olsun" dedi. Açıkgöz, Köy halkımızın daha önce ulaşımda sıkıntı çekmesi sebebiyle yeni yapılan köprü ile köy halkımızın ulaşımdaki sıkıntısının giderilmesi amaç edinilmiştir. Bölge halkımızın 40 Yıllık hayalini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ürgüp, Ayvalı-Bahçeli Köprümüz halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. 14 yıldır AK PARTİ kadroları gece gündüz, sıcak soğuk demeden, milletten aldığı gücü yine millet için harcadı. Milletimize efendi olmaya değil her alanda milletimize hizmetkâr olmaya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışan tüm hemşerilerime ve teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Onlar konuşur AK PARTİ yapar." dedi.

 

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk te açıklamasında; "Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü bünyesinde yapımında sona gelinen Ürgüp İlçemize bağlı Ayvalı-Bahçeli köyleri arasına yapılacak olan Köprünün uzunluğu 90 m olup bağlantı yolları ile birlikte 980 metredir. Köprü yapım işinin 2.700.000.-TL ye tamamlanacağı düşünülmektedir. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.  

 

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider de , " Ürgüp ilçemiz Ayvalı-Bahçeli köyleri arasına Yapılan köprünün sadece 2 köy halkının değil bölge halkı ve turizm camiasının da 40 yıllık talebi ve hayali gerçekleştirilmiş olacaktır. Her zaman ki gibi halkımızın hizmetkarı olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.Şimdiden köprümüz hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

 

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de ; "Rabbim böyle hizmetlerin devamını nasibeylesin. Başta vekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkeze teşekkür ederim" dedi.

Önceki yıllarda her iki köy halkının hayalini kurduğu Ayvalı-Bahçeli Köprü Yol Yapım işinde yine İl Özel İdaresi olarak bir ilkin gerçekleştirilmesi Nevşehir Valiliği, Nevşehir Milletvekilleri ve İl Özel İdaresi adına gurur kaynağı oldu.  

 

 

nevşehir nevşehir milletvekilleri mustafa açıkgöz ebubekir gizligider murat göktürk nevşehir belediye başkanı hasan ünver
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu