Nevşehir Ticaret Borsası İrtifa mı Kaybediyor?

Nevşehir de son borsa seçimlerinden bu yana geçen süre içerisinde hep Ticaret Odasının gölgesinde kalan Nevşehir Ticaret Borsasının İbrahim Salaş yönetimi ile birlikte irtifa kaybettiği gözleniyor.

Nevşehir Ticaret Borsası İrtifa mı Kaybediyor?

Nevşehir de son borsa seçimlerinden bu yana geçen süre içerisinde hep ticaret odasının gölgesinde kalan Nevşehir Ticaret Borsasının İbrahim Salaş yönetimi ile birlikte irtifa kaybettiği gözleniyor.

 

3 dönem Ticaret Borsasının başkanlığını yapan Tuncer Gök’ün döneminde olduğu gibi Nevşehir’de en önde gelen STK’lar arasındaki yerinden uzak bir görüntü çizen Ticaret Borsasının bu düşüşünde en çok öne çıkan nedenlerin Başkan Salaş’ın Tuncer Gök kadar kamuoyunun gündemine hakim olamaması, borsanın gündemine uzak kalışının neden olduğu belirtiliyor.

 

Nevşehir’de Ticaret Odası kadar üyesi olmasa da daha etkin bir sivil toplum kuruluşu olması beklenen borsa da Başkan Salaş’ın başkanlık koltuğunda ikinci dönemi düşünmediği için çok gündeme gelmediği ve daha etkin bir STK olmayı tercih etmediği de kamuoyunda sıkça konuşuluyor. 

nevşehir ticaret borsası irtifa kaybediyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülşehir Eğrikuyu da Su Hattı Patladı
Gülşehir Eğrikuyu da Su Hattı Patladı
MHP İlçe Başkanı Çevirmeden Teşekkür Mesajı
MHP İlçe Başkanı Çevirmeden Teşekkür Mesajı