Gülşehir de Bayrak Skandalında Gerçek Ortaya Çıktı

Mantarkayapost.com Haber Merkezi olarak Gülşehir’de bayrak skandalı başlıklı olay hakkında hem bayrak hem okul hemde Gülşehir Milli Eğitim Müdürlüğünü sizlere daha doğru ve objektif haber vermek için araştırmalarda bulunduk.

Gülşehir de Bayrak Skandalında Gerçek Ortaya Çıktı

Mantarkayapost.com Haber Merkezi olarak Gülşehir’de bayrak skandalı başlıklı olay hakkında hem bayrak hem okul hemde Gülşehir Milli Eğitim Müdürlüğünü sizlere daha doğru ve objektif haber vermek için araştırmalarda bulunduk.

 

 

Bayraklar hakkında Gülşehir Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma açtı. Soruşturma halen devam ediyor.

 

Edinilen bilgilere göre; Gülşehir Milli Eğitim Müdürlüğü bayrak fotoğrafları üzerine hakkında işlem yapmak için okula adeta baskın yaptı. Yapılan incelemelerde okulda bayrak dolabı olduğu ve burada bulunan bayrakların düzenli bir şekilde saklandığını ve muhafaza altına alındığı tespit edildi. Fotoğraftaki bayrakların ise ömrü biten soluk yıpranmış bayraklar olduğu öğrenildi. Gülşehir Milli Eğitim Müdürlüğüne Okul yönetimi yaptığı savunmada bu bayrakların gereği yapılmak üzere Gülşehir Kaymakamlığına gönderilecek olan soluk, yıpranmış bayraklar olduğunu, okulun kimse girmeyen bir odasında tutanak ile teslim edilmeyi bekleyen bayraklar olduğunu  öğrenildi.

 

 

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir ilçesinde hiçbir eğitimcinin veya eğitim kurumunun gerek Türkiye Cumhuriyetine gerekse bizlerin bir değeri olan Bayrağımıza saygısızlık yapmayacağını düşünüyoruz.  

gülşehir bayrak skandalı bayrak haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TÜLİN YAVUZ     2016-06-30 Aklıma Barış Mançonun bir şarkısı geldi. Altın yere düşse değerin kaybeder mi tenekeyi parlatsan hiç çeyrek altın eder mi diye. Nuh hocamın nasıl bir idareci ve nasıl bir vatansever olduğunu herkes bilir. Bayrak konusunda da hassasiyeti olan biridir asla bayrağa saygısızlık yapmaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu