AK Parti Milletvekili Açıkgöz Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AK Parti Milletvekili Açıkgöz Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımlamış olduğu mesajında, maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’ nızın hayırlara vesile olmasını dilerim dedi.

 

Açıkgöz yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti;

 

“Zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam aleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’ dan niyaz ederim.

Kahraman güvenlik güçlerimizin de göstermiş olduğu mücadelenin Çanakkale Destanı’ ndan hiçbir şekilde farkı yoktur. Bu fedakârlıklarını ne Cenab-ı ALLAH ne Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (Sav) ne de tarih mükâfatsız bırakmayacaktır. Güvenlik güçlerimizin kahraman mensuplarının ömrü bereketli olsun. Vatanımız ve milletimiz için üstün fedakârlık gösteren aziz şehitlerimize Allah’ tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; kahraman gazilerimize de acil şifalar dilerim. Terörle ve terör yandaşlarıyla kararlı mücadelemizde göstermiş oldukları cesaret ve kahramanlıkları için minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

Mübarek Ramazan Bayram’ınızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.” (COŞ_

nevşehir milletvekili mustafa açıkgöz bayram mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23 Nisan Gülşehir'de Kutlandı
23 Nisan Gülşehir'de Kutlandı
Gülşehir Bocce Kız Takımı İl Birincisi Oldu
Gülşehir Bocce Kız Takımı İl Birincisi Oldu