Eğrikuyulu Vatandaşlar, Bozuk Köy Yoluna Tepkili

​Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde kış mevsiminden sonra bozulan köy yollarının bakım ve onarımının yapılmaması, vatandaşların tepkisini çekiyor.

Eğrikuyulu Vatandaşlar, Bozuk Köy Yoluna Tepkili

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde kış mevsiminden sonra bozulan köy yollarının bakım ve onarımının yapılmaması, vatandaşların tepkisini çekiyor.

 

 

İlçeye bağlı Eğrikuyu Köyü ile Tuzköy arasındaki yolun bozuk olması vatandaşların tepkisine neden oluyor.

 

İlçeye gitmek için her gün bozuk yollardan geçmek zorunda kaldıklarını belirten köylüler, “Köyümüzde okulların açılması ile taşımalı eğitim gören yaklaşık 40 öğrenci her gün bu yolu kullanmak zorunda kalacak. Aynı zamanda ilçeye giden yol olduğundan bizlerde bu yolu kullanıyoruz” dediler.

 

 

Yetkililerin çalışma yapması gerektiğini belirten vatandaşlar, “Araçlarımızda bozuk yol nedeniyle sürekli arızalanıyor. Sürücüler ilçeye her gidiş gelişlerinde çukurlara düşmemek için sürekli sağa sola kaçmak zorunda kalıyor ve trafiği tehlikeye düşürüyor. Yolumuzun biran önce düzeltilip yapılmasını bekliyoruz. Köy muhtarımıza bu durumu aktardık. Ancak şuana kadar bir çözüm bulamadı. Yolumuzun bir an önce yapılması yetkililerden istiyoruz. Yetkililer bizim sesimize kulak versin” diye konuştu.

 

gülşehir eğrikuyu yolu köy yolları berbat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu