Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Acıgöl’de Demokrasi Nöbetinde

Demokrasi nöbetinin 7.Gününde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Acıgöl’de bir konuşma gerçekleştirdi.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Acıgöl’de Demokrasi Nöbetinde

Türk Milleti’nin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetlerine sızan bir avuç vatan haininin gerçekleştirdiği darbe kalkışması sonrasında, vatan ve millet sevdalısı Acıgöllüler ‘Demokrasi Nöbetine’ devam ediyor. Demokrasi nöbetinin 7.Gününde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Acıgöl’de bir konuşma gerçekleştirdi.

 

Konuşmasında Çok kıymetli Acıgöllü hemşehrilerim Mehmet Akif Ersoy ne diyor korkma diyor ve korkmadınız elhamdülillah öncelikle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan o dünya liderinin ve Sayın Başbakanımızın size sevgisini muhabbetini ve selamanı getirdim hepinize bol bol selamı var Acıgöllü hemşehrilerim hepnizin tek tek alınlarından öpüyorlar sizin bu yaptıgınız bir kahramanlık bir destandır onların selamlarını ve sevgilerini getirdim sizlere ne kadar övünseniz biz sizi ne kadar övsek yetersiz kalır sizleri anlatmak için inanın Türkçede kelime bulamıyoruz.

 

Fetö denen alçak haysiyetsiz onlar üç beş tanka helikoptere iki üç uçagı güvenip meydana o alçaklar çıktılar ama unuttularki benim Acıgöllü hemşehrimin gögsünde iman var Allah’tan korkar peygamberini sever reise baglı hür yaşamayı seven demokrasiyi seven vatanını seven sizin dik duruşunuz bize cesaret sizin ferasetiniz bu arada miting alanındaki halkın idam isteriz sloganıyla sözünü kesmesine Açıkgöz 15 yıl boyunca bu millet neyi istemişse bu millet neyi arzu etmişse harfiyen yerine getirmişdir Allahın izniyle hiç merak etmeyiniz .

 

Sevgili hemşehrilerim olayın vehameti gün geçtikçe dahada çok ortaya çıkıyor inanın bu adi FETÖ alçak şerefsiz hain ve onun işbirlikçisi dikkat edin işbirlikçisi diyorum burada birçok ülke var ama elhamdülillah bu millet bu ümmet reisine cumhurbaşkanına sahip oldu dim dik arkasında durdu Allah Hepinizden razı olsun bu yaptıgınızın mükafatını önce cenabı Allah her yerde hem bu dünyada hemde ahrette versin inşallah şu unutmayın sizler tarihe altın harflerle yazıldınız Allah şahittir buna.

 

Bu ülke çok kahpe gördü bu ülke çok alçak gördü bu ülke çok ihanet gördü ama inanın bu kadar adisini bu kadar alçagını görmedi Türk silahlı kuvvetlerinin içine girmiş üç beş tane hain alçak şerefsiz bunların cezasını bu adiler bu şehitlerimizin kanlarını cehennemde bile ödüyemiyecekler.

 

Sevgili hemşehrilerim Allah razı olsun tanka yumruk atan tankın önüne duran gece gündüz bu meydanları bekleyen sizler biraz kahramansınız inanın biz sizi övmek için biz sizle gurur duymak için kelime bulamıyoruz Acıgöllü olmaktan Nevşehirli olmaktan sizlerle olmaktan onur duydum şeref duydum Allah’ıma hamd ediyorumki böyle bir toplumun içerisinde beni yetiştirdi. Allaha hamd ediyorumki böyle bir ilçenin havasını bana teneffüs ettirdi. Allaha hamd ediyorumki böyle iman dolu böyle ceseratli cesur böyle güzel insanların içerisinde beni haş etti Allaha hamd ediyorum sizlerle var olmaktan.

 

Sevgili bacılarım sevgili hanımefendiler çok kıymetli bacılarım şimdi belediye başkanım ve ilçe başkanımdan haber aldım bir hafta boyunca mevziyi bırakmamışsınız ellerinizden öpülür hakkınızı bize helal edin Allah sizden razı olsun inanın bu yaptıgınız Çanakkale şehitlerinden zerre kadar farkı yok inanın bu yaptıklarınızın istiklal savaşında cephelerdeki şehitlerden ve gazilerden asla farkı yoktur.Allaha Hamd olsun sizin imanınız tankları tüfekleri ezdi geçti biz reise her zaman sahip çıktık ve çıkacak inşallah o bizim başımızın tacı arkadaşlar inanın bu oyunlar çok büyük oyunlar bu oyunlar ümmete karşı yapılan oyunlardır sanmayınki bu oyun sadece Türkiye’ye karşı yapıldı bu oyun ümmeti Muhammed’in birligini bozmak için Ümmete umut olan sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoganın Allah göstermesin Allah gecinden versin ölmesini istediler çünkü niye biliyormusunuz ümmet başsız kalacak çünkü ümmetin tek umudu sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogandır.

Dikkat ederseniz kaç ilde kabe’de Filistinde Gazzede geceler boyunca reise dua ettiler Türkiyeye dua ettiler niye dua ettiler çünkü Türkiye düştüğü anda Müslümanlar düşer dedi.

 

acıgöl demokrasi nöbeti mustafa açıkgöz nevşehir milletvekili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu