Gülşehir MEB'de 3. Yıldız Dönemi

Gülşehir Milli Eğitim Müdürü iken görevden alınarak, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim uzmanı olarak görevlendirilen Hacı Mehmet Yıldız’ın Gülşehir’e Milli Eğitim Müdürü olarak 02.05.2016 Pazartesi günü tekrar göreve başlamış ve yeniden görevden alınmıştı.

Gülşehir MEB'de 3. Yıldız Dönemi

Gülşehir Milli Eğitim Müdürü iken görevden alınarak, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim uzmanı olarak görevlendirilen Hacı Mehmet Yıldız’ın Gülşehir’e Milli Eğitim Müdürü olarak 02.05.2016 Pazartesi günü tekrar göreve başlamış ve yeniden görevden alınmıştı.

 

 

Milli Eğitim Müdürlüğü 10 gün bile sürmeden yeniden görevden alınarak vekaleten Gülşehir Milli Eğitim Müdürlüğüne eski Milli eğitim müdürü olan ve Derinkuyu İmam-Hatip Lisesi verilen Yılmaz Ceylan yeniden atanmıştı.

 

 

2016 Ağustos ayı itibariyle yeniden escort sisli göreve dönmesi kararı verilen Hacı Mehmet Yıldız Gülşehir’e Milli Eğitim Müdürü olarak tekrar görevine döndü.
 

 

Görevlendirme ile  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü yürüten Yılmaz Ceylan ise eski görevine geri döndü.

gülşehir meb hacı mehmet yıldız yeniden görevine döndü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa Korkmaz     2016-08-04 Tekrar tekrar görevden almalar, yeniden gelmeler, "ŞAKA YAPAR" hallere, döndştürldüğü anlaşılmaktadır. En iyisimi, tekrar göreve iade eden yargı mercilerini görevden alsınlarda bu tanımadığımız kişilerin tekrarları bitsin bari. Bir anlamda, bu tür "SAKAR ŞAKALAR" sona erdirilsin. Geçmişte, Tapu Kadastro Müdürlüğü'nde de aynı şeyler yaşanmıştı. Bunlar, anlaşılabilir atamalar olarak görünmüyor. Yaz-boz gibi...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu