Gülşehir Toki'de Son Gelişmeler Neler ?

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinin Kızılırmak mevkiinde yapılan TOKİ Evlerinin her yıl Haziran ayında teslim edilmesi beklenirken halen teslim edilmemesi vatandaşların ne zaman evimize oturacağız diye tepkisine neden oluyor.

Gülşehir Toki'de Son Gelişmeler Neler ?

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinin Kızılırmak mevkiinde yapılan TOKİ Evlerinin her yıl Haziran ayında teslim edilmesi beklenirken halen teslim edilmemesi vatandaşların  ne zaman evimize oturacağız diye tepkisine neden oluyor.

 

Hak sahipleri konutların ne zaman teslim edileceğini merak ediyor.   Mağdur olduklarını belirten bir hak sahibi, Mantarkayapost Haber Sitemize göndermiş olduğu mesajda; “Gülşehir Kızılırmak mevkiinde yapımı devam edilen TOKİ Konutlarının zamanında maalesef hak sahiplerine teslim edilmedi. Konutların tüm inşaat işleri ne zaman biteceği ise şuan muamma hal böyle olunca bu yıl teslim edilmemesi, bizleri mağdur etmektedir. Bizler mağdur olduk ve zararlarımız oldu. Bu zararlarımızı kim karşılayacak ” diyerek ilgililerin bu konuda daha özverili çalışmalarını beklediklerini belirtti.  

 

 

 

Mantarkayapost Haber Sitemiz olarak yaptığımız araştırmalara göre bir çok kez sıkıntılı inşaat dönemi geçiren ve hatta TOKİ evlerinin teslim tarihleri hakkında açıklamalarda hiç biri tutmadı.

 

 

Şimdi herkes 12 Ağustos 2016 tarihini bekliyor. Yaptığımız görüşmelere sonucu geçen ay teslim edilmesi düşünülen ve su patlaklıkları nedeniyle 1 ay uzatılan sürenin bu hafta içerisinde Ankaradan gelecek olan heyetin evleri incelemesi ve teslim alması gerçekleşirse Ağustos ayında kura çekiminin olacağı öğrenildi. 

 

Her şey Ankarada gelecek olan heyete bağlı evlerde eksiklik olması durumda bu sürenin dahada uzayacağı bir gerçek. 

 

 

 

Haber sitemiz Gülşehir ilçesinin sesi olmaya devam sisli escort etmektedir. Bizler siz vatandaşlar için varız var olmaya devam edeceğiz. 

 

 

Her ne kadar bir takım kesimlerin tepkisine neden olsak da , Gülşehir'e Son Dakika Gelişmelerini, Siyasetten Spora, Asayişten Ekonomiye Birçok Önemli Olayı Sizlere Tarafsız, Objektif Ve En Hızlı Bir Şekilde Ulaştırmanın Gururunu Yaşıyoruz. "GÜLŞEHİR'E HABER VERİYORUZ" Bizi takip ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.
 

gülşehir toki toki en uzun sürede bitirilen toki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu