Nevşehir’de Spor Ailesinden Şehit Ömer Halisdemir’in Kabrine Ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi olarak İl Müdürü Mustafa Ünlüer ile birlikte 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde Çukurkuyu Kasabasındaki Baba ocağını ziyaret etti.

Nevşehir’de Spor Ailesinden Şehit Ömer Halisdemir’in Kabrine Ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi  olarak İl Müdürü Mustafa Ünlüer ile birlikte 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde Çukurkuyu Kasabasındaki Baba ocağını ziyaret etti.

 

 

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürü Mustafa Ünlüer Kahraman Şehidimizin ailesine taziyelerini ileterek Kahraman Şehidimizle ne kadar övünsek azdır darbenin başarısızlıkla sonuçlanmasındaki payı büyüktür. Türkiye’nin Kaderinin farklı şekilde yazılmasına engel oldu. Şehidimiz için ne yapsak azdır diyerek Gençlik Merkezimizde öğrencilerin hazırlamış olduğu kara kalem ve ağaçtan  yakma resmi  şehidimizin ailesine hediye etti.

 

 

Şehit  Ömer Halisdemir’in Babası; Şehidimiz Türk Milletinin evladıdır. Biz o yavrumuzu Millete feda ettik. Türk Bayrağını Dalgalandırmış, Vatanını Korumuş ve kollamıştır dedi.

 

 

Baba ocağındaki ziyaretin ardından Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Ailesi Şehidimiz Ömer Halisdemir’in mezarını ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

gençlik hizmetleri spor il müdürlüğü Ömer Halisdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu