Gülşehir´in Sorunları Ne Olacak ?

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Ankara ziyaretlerini ve aldığı bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

Gülşehir´in Sorunları Ne Olacak ?

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Ankara ziyaretlerini ve aldığı bilgileri kamuoyu ile paylaştı.  

 

 

 

Vahdi Arısoy ziyaretlerine ilişkin yaptığı beylikdüzü escort açıklamada; “TOKİ Başkanlığı 12.08.2016 tarihinde kuralar çekilecek olup müteahhit firma TOKİ başkanlığının belirlediği eksikleri Ağustos ayında bitirecektir.

 

 

 

İlçe merkezimiz kanalizasyon ve su isale hattı ihaleleri 12.07.2016 tarihinde İlbank tarafından Ankara´da yapılmıştı bu ihalede düşük fiyat teklif eden firmalardan İlbank kanalı ile savunma istenmiş 04.08.2016 tarihinde 2 firma savunma vermiş bu savunmaların tatmin edici olup olmadığı İlbank tarafından incelendikten sonra 18.08.2016 tarihinde İlbank yönetim kuruluna sunulacaktır. İlçemize doğalgaz getirilmesi ile ilgili elektrik abone sayısına ulaştığımız yine kamu oyumuzun yüksek malumlarıdır.

 

 

 

 

Dogalğaz konusu Nevşehir bölge temsilcisi Enerya gaz (kapadokya gaz) ile Sayın Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz´de telefonla görüşmüş Cumartesi günü sayın milletvekilimiz ile birlikte enerya gaz ile görüşülüp çözüm üretilmeye çalışılacaktır. İlbank mekansal daire başkanlığı ile ilçemize güneş panelleri kurulması ile ilğili müsaademiz alınmış, TKDK´nın çağrı listesinde güneş paneli hibesi bulunmaması nedeni ile ihtiyacımız olan 725 KW gücünde bir panelin İlbank kredisi başta olmak üzere Belediyemiz kaynaklarından karşılanması önümüzdeki hafta içerisinde Medaş ile konun görüşüleceği belirtilmiştir.

 

 

 

Sayın Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz 04.08.2016 tarihinde yukarıda arz edilen konular ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığından şimdiye kadar talep edilip alamadığımız Vidanjör, Çöp toplama aracı, Sokak süpürme aracı vs taleplerimizin evrak kayıt numaraları kendilerine takdim edilmiş olup yardımcı olacaklarını belirtmişlerdir sayın vekilimize teşekkür ederiz” dedi.

 

gülşehir gülşehir belediyesi vahdi arısoy gülşehir sorunları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TUZKÖYLÜ     2016-08-11 vahdi efendi mustafa açıkgözden sana fayda olmaz sen bu partili degilsin işine bak sen münafık bir insansın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu