Gülşehir Kaymakamlığını Sitesi Neden Aktif Değil

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde kaymakamlığın resmi internet sayfasına girenler, hala ramazan bayram mesajı ile karşılaşıyor.

Gülşehir Kaymakamlığını Sitesi Neden Aktif Değil

Nevşehir’in Gülşehir  ilçesinde kaymakamlığın resmi internet sayfasına girenler, hala ramazan bayram mesajı ile karşılaşıyor. 

 

 

Türkiye ve ilçemizde Ramazan Bayramı boyunca neler yaşandı. İlçede neler oldu. Ancak Gülşehir Kaymakamlığı hala Ramazan bayramında kaldı.

 

 

15 Temmuz kara gününde darbe girişiminde olmasından sonra bile hiçbir yazılı açıklama yapılmaması ise vatandaşlarda siteyi FETÖ’den görevden alınan bir memur mu takip ediyordu. diye sorulmaya başlanıldı.

 

Son günlerde devlet tarafından dağıtılan kömür yardımını bile vatandaşlar kulaktan kulağa duyum alıyor. 

 

 

Gülşehir Kaymakamlığında en son haberin 18 Temmuz darbe girişiminden 3 gün sonra izinlerin iptal edildiği duyurusu girilmiş. Gülşehir ilçesinde resmi kurumlarının başında gelen Kaymakamlık sitesinin aktif olmaması kurumların teknolojiyi ne kadar önemsediklerini gözler önüne seriyor.

 

 

Nevşehir’inh en güzel ilçelerinden olan ve beklide 3. büyük ilçesi olan Kaymakamlık gibi önemli bir devletin resmi kurumunun internet sitesinin güncel olmamasına tepki gösteren site ziyaretçileri, "Gülşehir ilçesinde güncel bilgileri resmi kurumlardan takip eden ve kaymakamlık ilçenin lokomotifidir. Gülşehir Belediyesinin web sayfası bile aktif ve güncel web sayfası varken, Gülşehir Kaymakamlığı'nın resmi sayfasının neden Ramazan bayramı mesajıyla  kalması çok üzücü. Allah bilir, ilçedeki fotoğraflar da 4-5 seneliktir. Turizm konusunda ciddi adımların atılmaya hazırlandığı Gülşehir'de ilçenin en yetkili mülki amirinin sitesinin güncel olmaması, sitede ilçenin güncel fotoğraflarının yer almaması kabul edilecek bir durum değildir. Koskoca Kaymakamlıkta site ile ilgilenecek bir Allah'ın kulu yok mu? Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Kaymakam diğer kurum müdürlerine sitenizi yapın demesi lazım iken kendisinin teknolojiyi takip etmemesine anlam veremiyoruz" Gülşehir ilçesi bu kadar mı sahipsiz diye tepki gösterdiler.

 

 

Lale Haber olarak ; Ayrıca Gülşehir Kaymakamlık sitesi ile birlikte diğer kurum sitelerininde yaptıkları çalışmalar hakkında aktif olarak halkı bilgilendirmesi gerekirken, tüm kurumlarımızı bu konuya hassasiyetle yaklaşmaları gerekmektedir diye düşünüyoruz. 

 

 

 

gülşehir gülşehir kaymakamlığı web sitesi güncel kaymakamlık sitesi kaymakamlık sitesi neden aktif değil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu