Başkan Ünver'den Sertbakan İçin Taziye ve Başsağlığı Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver “Gazeteci Mustafa Sertbakan’ın Ölümü , Nevşehir Basını İçin Büyük Bir Kayıp” dedi

Başkan Ünver'den Sertbakan İçin Taziye ve Başsağlığı Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver  “Gazeteci Mustafa Sertbakan’ın Ölümü , Nevşehir Basını İçin Büyük Bir Kayıp” dedi

 

 

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, genç yaşta vefat eden gazeteci dostu Mustafa Sertbakan’ın Nevşehir basını için de büyük bir kayıp olduğunu belirterek, Sertbakan’ın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

 

 

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak dün gece hayata gözlerini yuman Nevşehir basınının önemli isimlerinden Mustafa Sertbakan’ın ölümü nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

 

 

 

Gazetecilik yaptığı dönemlerde tanıdığı ve sonrasında belediye başkanlığı döneminde de hizmete kazandırdığı Radyo Mega FM’de belirli aralıklarla sohbetlere katıldığı Gazeteci Mustafa Sertbakan’ın ani ölümünden büyük bir üzüntü duyduğunu dile getiren Ünver mesajında şunları kaydetti.

 

“ 47 yaşında kayıp ettiğimiz sevgili kardeşimiz Mustafa Sertbakan’ın bu ani ölümü beni derinden üzdü. Değerli kardeşim Mustafa Sertbakan’a Cenab-ı Allah’dan rahmet, kederli ailesi ,sevenlerine ve Nevşehir basınında görev yapan arkadaşlarımıza Sabr-ı Cemil niyaz ediyorum. “ diye konuştu.

 

 

 

Mustafa Sertbakan , mesleğe 1984 yılında Yeni Asya Gazetesi’nin çıkardığı ‘Can Kardeş’ isimli derginin Nevşehir Muhabirliği ile başladı.

 

 

 

Nevşehir’de haftalık olarak yayınlanan ilk renkli ofset gazetesi olan ‘Haber 50 “ gazetesini de çıkartmaya başlayan Sertbakan, Nevşehir’de ilk TV yayınını yapan isimlerden biri oldu.Uzun yıllar Hürriyet Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı muhabirliği de yapan Sertbakan 1994 yılından beri de yerel olarak Nevşehir’de yayın yapan Nevşehir Mega FM Radyosunun sahipliği ve Genel yayın Yönetmenliğini yapıyordu.

 

 

Evli ve 3 çocuk babası olan gazeteci Mustafa Sertbakan Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyesi idi.

nevşehir hasan ünver başsağlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu