Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde Kayıtlar Başladı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde (NEÜ), 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı kesin kayıt heyecanı başladı.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde Kayıtlar Başladı

 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde (NEÜ), 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı kesin kayıt heyecanı başladı.

 

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini tercih eden öğrenciler, Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde oluşturulan kayıt merkezinde kayıtlarını yaptırmaya başladı. Öğrenciler kayıtlarını yaptırarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ailesinin bir ferdi olma gururunu yaşarken, velileri de çocuklarını bu heyecanlı ve sevinçli günlerinde yalnız bırakmadı.

 

Öğrencilere Sorunsuz Kayıt İmkanı

Her sene olduğu gibi bu sene de öğrencilerin kayıtlar esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için gerekli tüm hazırlıkları günler öncesinden tamamlayan başta Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve diğer birimler, öğrencilerin sorunsuz  bir şekilde kayıtlarını yaptırmalarına imkan sağlamış oldu.

 

Öğrencilere e-Kayıt Sistemi Üzerinden  Kayıt İmkanı

Üniversitemize 2016-ÖSYS ile yerleşen adaylar 12 -16 Ağustos 2016 tarihleri arasında https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden erişilen e-Devlet anakapısı üzerinden, şahsen üniversiteye gelmelerine gerek kalmaksızın yapabilecek. e-Devlet üzerinden kayıt yapmak isteyenler şifrelerini, Yurt içinde PTT Merkez müdürlüklerinden veya yetkili şubelerden şahsen başvuru ile üzerinde T.C. Kimlik numarasının bulunduğu fotoğraflı kimlik ibraz ederek temin edebilecekler.  

 

Şahsen Kayıtlar 15-19 Ağustos 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek 

Herhangi bir nedenden dolayı e-Devlet ana kapısı üzerinden, üniversiteye kayıtlarını yaptıramayan öğrenciler, 15-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında Üniversite Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde oluşturulan kayıt merkezine şahsen gelerek kayıtlarını yaptırabilecekler.

 

 Şahsen Kayıt Yapılması Zorunlu Olan Programlar

Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesi Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu bünyesinde bu sene açılan Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı için kayıtlar şahsen 17 Ağustos 2016 tarihinde Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilecek.  

Diğer taraftan şahsen kayıt yapılması zorunlu olan programlar arasında yer alan Avanos Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Programı ile Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Programı için kayıtlar 15-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında Üniversite Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde oluşturulan kayıt merkezinde şahsen alınacak.

nevşehir hacı beltaş veli üni kayıt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu