Gülşehir Köy Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Nevşehir İl Özel İdaresi tarafından çalışmaları başlatılan Gülşehir İlçesi Bölükören-Gökçetoprak köy yolları asfalt bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı bölgede,Avanos Kaymakamı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan incelemelerde bulunarak İl Özel İdaresi yetkililerinden bilgi almıştır.

Gülşehir Köy Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Nevşehir İl Özel İdaresi tarafından çalışmaları başlatılan Gülşehir İlçesi Bölükören-Gökçetoprak köy yolları asfalt bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı bölgede,Avanos Kaymakamı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan incelemelerde bulunarak İl Özel İdaresi yetkililerinden bilgi almıştır.

 

 

 

Alınan bilgi doğrultusunda;  İl Özel İdaresi yol ağı sınırları içerisinde bulunan, Gülşehir İlçesi Bölükören-Gökçetoprak köylerini birbirine bağlayan ve diğer köylere bağlantı yolu olan 11 km lik asfalt yolun bozuk olan kısmı sökülerek 1. Kat asfalt yapımı için, İl Özel İdaresi ekip ve ekipmanlarınca hazırlık çalışmaları başlatılmıştır.

 

Gerek 1. kat gerekse 2.kat asfalt yapımında, hazırlık safhası olan mıcır serim işi için ise bölgeye mıcır stoku yapılmaya başlanmıştır. 2016 yılı İl Özel İdaresi Bütçesinden ayrılan ödenek ile bakım ve onarım dahilinde yapımına başlanılan Bölükören-Gökçetoprak arası ve diğer köy yollarına bağlantısı olan yolun en kısa zamanda tamamlanabilmesi için ekipler gayretle çalışmaktadır.

 

 

 

gülşehir köy yolları gülşehir gülşehir köyleri asfalt atılıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülşehir Eğrikuyu da Su Hattı Patladı
Gülşehir Eğrikuyu da Su Hattı Patladı
MHP İlçe Başkanı Çevirmeden Teşekkür Mesajı
MHP İlçe Başkanı Çevirmeden Teşekkür Mesajı