Mantarkayapost Haber Yaptı Gülşehir Belediyesi Çaresini Buldu

Ön ödemeli su sayaçları için avans yükleme kiosku, Belediye hizmet binasında hizmet vermeye başladı.

Mantarkayapost Haber Yaptı Gülşehir Belediyesi Çaresini Buldu

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak ilçede ses vermeye devam ediyoruz. Gülşehir'de Paran Yoksa Suda Yok Makale ve Haberimiz sonrası Belediye tarafınca su saatleri konsuunda eksiklik olarak irdelediğimiz olaya avans yükleme kioksu ile çare bulundu. 

 

MAKALEYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN 

 

Ön ödemeli su sayaçları için avans yükleme kiosku, Belediye hizmet binasında  hizmet vermeye başladı.

 

 

 

Tatil günlerinde ve Belediyenin mesai saatleri dışında su yükleme ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için hazırlanan bu proje ile birlikte akıllı sayaç abonelerine 24 saat hizmet verecek kiosk cihazı ile su abone kartlarına 5 ton avans su yüklemesi yapılabilmektedir.

 

 

Su abonelerinin kartına ilk tahsilata kadar sadece bir defaya mahsus olmak üzere avans kredi yüklenebilirken, avans alınan su bedeli ödendikten sonra, aboneler gelecek dönemlere ilişkin yeniden avans kullanma hakkını elde edebilecek.  Kioskları kullanmak isteyen vatandaşlarımızın kartlarını makineye takmaları ve dokunmatik ekran üzerinde “yükle” butonuna basmaları yeterli olacak. Böylelikle 5 Ton avans su miktarı karta yüklenmiş olacak.

 

 

Gülşehir Belediyesi Hizmet Binasında hizmet veren kiosk devam eden süreçte Tuzköy ve Karacaşar mahallelerinde de yerlerini alacaktır.

 

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir Belediyesi Başkanı, encümeni ve personeline bu uygulama için teşekkür ve takdirlerimizi sunuyoruz. Her zaman Gülşehir ilçesinin ve halkının yanında olmaya devam edeceğiz,  Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

gülşehir gülşehir belediyesi su saati akıllı su satti kioksu avans yükleme kioksu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu