Vali Aktaş, Vatandaşların Bayramını Kutladı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Aktaş, Vatandaşların Bayramını Kutladı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

 

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Kurban Bayramı nedeniyle yayımlamış olduğu mesajında Türk milleti olarak güç ve zor günlerimiz ile güzel günlerimizi paylaşmayı en iyi bilen toplumlardan biriyiz ifadelerini kullandı.

 

 

Vali Aktaş mesajında şunları kaydetti:

“Bayramlar; milli ve manevi değerlerin gelişmesine, birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygı ruhunun güçlenmesine yardımlaşma ve dayanışmanın tesisine katkılar sağlayan, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için bir vesiledir.

 

 

Türk milleti olarak güç ve zor günlerimiz ile güzel günlerimizi paylaşmayı en iyi bilen toplumlardan biriyiz. Unutulmamalıdır ki bizler çok önemli bir coğrafyada yaşayan ve geçmişinden gururla bahsedilen köklü bir medeniyet anlayışına sahip bir milletiz. Bu itibarla geçmişimizin bu büyük potansiyelini yarınlara taşıma adına önemli misyonu bir araya getiren bayramların huzur ve coşku içerisinde geçmesi yegâne temennimizdir. Bayramlar sevgiyle kucaklaşmanın sağlandığı, bütün küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, hastaların, yaşlıların, kimsesizlerin, dost ve akrabaların ziyaret edildiği müstesna günlerdir. Manevi duyguların en üst düzeye çıktığı bu güzel günlerin hazzını yaşayarak dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirmeli, savaşın, acının, gözyaşının olmadığı bir dünya için dua etmeliyiz.

 

 

Bu vesileyle Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.” diye konuştu

 

nevşehir nevşehir valiliği nevşehir valisi ilhami aktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu