Advert Advert

Nevşehirspor'un Kupa Programı Belli Oldu

Bu yıl Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda mücadele edecek olan temsilcimiz Nevşehirspor'un kupa programı belli oldu.

Nevşehirspor'un Kupa Programı Belli Oldu
Bu içerik 246 kez okundu.

Bu yıl Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda mücadele edecek olan temsilcimiz Nevşehirspor'un kupa programı belli oldu.

 

 

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu maçlarının programı belli oldu. Buna göre temsilcimiz Nevşehirspor 21 Eylül Çarşamba günü saat 15:00'da Bolu Atatürk Stadyumunda Boluspor ile karşı karşıya gelecek.

 

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 20, 21 ve 22 Eylül tarihlerinde oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle:

 

 

 

20 Eylül Salı:

12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor (Of İlçe)

15.00 Orhangazispor-Kayserispor (Orhangazi İlçe)

16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor (Alanya Oba)

 

 

 

21 Eylül Çarşamba:

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

14.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Aktepe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (OSTİM)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Alparslan Türkeş)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediyespor)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankaragücü (Darıca İlçe)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Perşembe:

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

nevşehir nevşehirspor kupa ziraat türkiye kupası 2017 türkiye kupası boluspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğrikuyu Köyünden Ementi Özer Vefat Etti
Eğrikuyu Köyünden Ementi Özer Vefat Etti
Gülşehir İlçesine Bir Müjde Daha
Gülşehir İlçesine Bir Müjde Daha