Gülşehir Devlet Hastanesi Son Durum Nedir ?

Nevşehir’in ili Gülşehir ilçesinde yapımına 2015 yılında başlanılan 10 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesi binası yapım inşaatı devam ediyor.

Gülşehir Devlet Hastanesi Son Durum Nedir ?

Nevşehir’in ili Gülşehir ilçesinde yapımına 2015 yılında başlanılan 10 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesi binası yapım inşaatı devam ediyor.  

 

 

 

İlçede proje kapsamında inşa edilmeye çalışılan Gülşehir Devlet Hastanesi'nin temel betonu atılmaya başlandı. Uzun bir süre yatırım programına dahil edilmesi için yapılan çalışmaların sonunda temeli atılan ve kaba inşaatı bitme noktasına gelen hastanenin önümüzdeki iki yıl içerisinde hizmet vermeye başlaması bekleniyor.  

 

 

 

 

10 yataklı son derece modern bir bina olacak hastanenin Gülşehir ilçesinde yaşayan insanları artık dikiş, yatarak tedavi ve hızlı kan tahlili ile röntgen çekiminde il merkezine taşınmasının önüne geçileceği söyleniyor.  
 

gülşehir devlet hastanesi yeni hastane inşaatı inşaat devam ediyor gülşehir devlet hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali     2017-02-24 Ahmet tuzköy gülşehir e 5/10 km uzakta sırf belediye hizmeti gitmesin diye mahalle oldunuz gülşehir dururken neişimiz var tuzköyünde
AHMET     2016-09-14 Tuzköy saglık ocagı 6 ay içinde bitirildi oranın yapımını ile ilgilenen kişi ile GÜLŞEHİR Belediye bşk onanla görüşüp ondan fikir alsın degilse tuzköy saglık ocagını devlet hastanesine dönüştürelim ora müsait
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu