Başkan Arısoy’dan Bayramda Gençlere Örnek Davranış

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Gülşehir’de yaşayan Hasta ve Yaşlıları evlerinde ziyaret ederek hem sohbet edip bayramlarını kutladı.

Başkan Arısoy’dan Bayramda Gençlere Örnek Davranış

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Gülşehir’de  yaşayan Hasta ve Yaşlıları evlerinde ziyaret ederek hem sohbet edip bayramlarını kutladı.

 

 

Gülşehir İlçemizdeki Büyüklerinin ellerini öpüp hayır dualarını almaya geldiklerini ifade eden Başkan Arısoy’u yaşlılar da oldukça samimi bir şekilde karşıladı.

 

 

Başkan Arısoy; "Biz büyük bir aileyiz. Kadim geleneğimizde küçüklere sevgi, büyüklere saygı her zaman var. Sevgi ve saygı bağlarımızı sürekli güçlü tutmalıyız ki birliğimiz ve beraberliğimiz sarsılmasın. Bunu da birbirimizi ziyaret ederek, anarak, birlikte paylaşarak mümkün kılabiliriz. Özellikle bayramlarda yaşlılarımız bizden ilgi ve sevgi bekliyor. Bu bayram yaşlılarımızı unutmayalım, hayattayken onların kıymetini bilelim’’ dedi.Herkesle tek tek ilgilenip sohbet eden Başkan Arısoy yaşlı ve hastalara moral verdi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren yaşlı ve hastalarsa ‘Bizi unutmayın’ dediler.

 

 

 

 

gülşehir gülşehir belediyesi yaşlılara ziyaret vahdi arısoy örnek davranış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu