Nevşehir’de İcradan Servet Edinip, Kariyer Yapan Avukat Kim ?

Nevşehir’de İcra Dosyalarından Servet Edinerek, Kariyer Yapmaya Çalışan Avukat Kim ?

Nevşehir’de İcradan Servet Edinip, Kariyer Yapan Avukat Kim  ?

Nevşehir’de İcra Dosyalarından Servet Edinerek, Kariyer Yapmaya Çalışan Avukat Kim  ?

 

Nevşehir’de öyle bir avukat var ki tüm garibanların ahını her geçen gün alarak yaşamına devam ediyor. Sonrada etrafına çaka satıyor.

 

 


Gülşehir’de Haberin Merkezi www.mantarkayapost.com haber sitesi olarak bugüne kadar yazılmayanları yazarak gündem oluşturmaya devam ediyoruz.

 

 

 

 

İşte çok ses getirecek bir haber daha....

 

 

 

 


Nevşehir’de öyle bir avukat var ki nerede kimin icradan satılık bir evi, bir arabası veya bir başka devre mülkü olsun hep takip ediyor YOK PAHASINA ALARAK ve adeta servetine servet katıyor.

 

 

Evet yanlış okumadınız Nevşehir’de ne yazık ki böyle bir avukat var !  Her gün yeni bir vatandaşın ahını almaya da devam ediyor. Üstelik icra yoluyla takip etti ev, araba ve devre mülkleri yok pahasına satın alarak ederinin iki hatta üç katına satarak servetine servet katıyor.

 

 

Peki Lale Haber olarak soruyoruz ! 15 Temmuz darbe kalkışmasını millet bastırmamış olsa idi bu icra dosyaları ile elde ettiğin senin paranın, arabalarının, iş yerlerinin, evlerinin ne önemi olacaktı. İnsanlarda azıcıkta olsa haysiyet olmalı böyle bir olaylarla rant , şan , şöhret ve kariyer elde etmemeli.

 

Ticaret yapan birinin veya memurun evdeki hesabı tutmaması sonucu verdiği senet veya çektiği krediden dolayı icralık olması sonucu evi elden gitmişse onu yok pahasına alarak rant elde eden hele birde bu kişi hukuk adamıyım çakası ile çevrede gezmesi sizce doğrumu ?

 

 


Peki bu avukat kim böyle mal elde eden avukatın Türkiye'de Vergi Rekortmeni bile olsa şaşırmamak lazım  Bizi takip etmeye devam edin..

nevşehir avukat bu avukat kim servet düşkünü avukat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu