Gülşehir’de AK Parti ve CHP Muhalefet Olarak Ne İşe Yarar ?

Muhalefet Partilerinin konuşmaktan başka bir ise yaramadığını düşünenler o kadar çok ki. İktidar oldun oldun. Olamadın? Sadece konuşursun... Bazı kesimler Tuzluk yorumu bile yapıyor.

Gülşehir’de AK Parti ve CHP Muhalefet Olarak Ne İşe Yarar ?

Muhalefet Partilerinin konuşmaktan başka bir ise yaramadığını düşünenler o kadar çok ki.  İktidar oldun oldun. Olamadın? Sadece konuşursun...  Bazı kesimler Tuzluk yorumu bile yapıyor.

 

Gülşehir ilçesinde muhalefet olarak CHP ve AK Parti ilçe teşkilatları faal diğer partiler ise sadece levha partisi olunca sorularımıza Gülşehri AK Parti ve CHP yönetimleri ne cevap verecek yoksa gene vurdum duymaz sessiz bir görünümemi bürünecek.

 

 

Peki Muhalefet Partileri Ne İşe Yarar  ?  

 

1-Seçim zamanı gelen paralarımı yerler ?

 

2-Seçim zamanı sadece gövde gösterisi yapıp kendi reklamlarını mı yaparlar  ?

 

3-Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan son günlerde kendilerini kurtarmak için insanları (memurları) şuncu buncu diye fişlerler mı ?

 

4-Seçim zamanı vaat edilen yatırımlardan kaç tanesinin takipçisi oldunuz.

 

5- Gülşehir de 3 yılda gerçekleşmeyen vaatler 2 yılda gerçekleşecek mi ; yoksa sosyal medyada olur olmaz yerlerden canlı yayın yapılıp muhalefette izlemeye devam mı edecek  ?

 

6-Tutmasak 20 gün sonra TOKİ evlerini teslim ediyordunuz şimdi teslim olunmayan TOKİ evlerinin gecikmesinde vebal kimlerin ? Bu insanların mağduriyeti ne zaman giderilecek ? İlgili siyasi partiler cevap verebilecek kadar yürekli mi ? Ya da her şey kalabalığı görünce bol keseden atmak mı ?

 

7-Gülşehirde yerel hizmetin daha iyi sağlanabilmesi için ilgili ilgisiz siyasi partiler İşkurdan işçi temini için kendi siyasi parti yöneticileri ile çalışma yaptılar mı  ?  Yoksa her şey Gülşehir Belediyesinin hizmet veremeyip tökezlemesi ve ilerde yapılacak seçimde başka bir siyasi partinin avantaj sağlaması mı ?

 

 

Muhalefet Partileri olarak Belediye Hangi ihalesini irdeleyip değerlendirdiniz yada itiraz ettiniz ?

 

Soruyoruz size bugüne kadar  Gülşehir için ne yaptınız  ?  Çalışmanız varsa veya yüreğiniz varsa çıkın açıklayın; eğer hiçbir şey yapmadıysanız o koltukları hangi menfaatiniz için işgal ediyorsunuz ?  HODRİ MEYDAN 

ak parti chp gülşehir muhalefet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
polat türk     0000-00-00 MİLLETİN İSMİNİ KULLANARAK YORUM YAZMAYIN LÜTFEN. SOYİSMİNİZİDE KULLANIN.KİMSEYİ ZAN ALTINDA BIRAKMAYIN...
yaşar     2016-10-10 ne güzel saymışsın maddeleri hepsinin de gerçek olduğu kaçınılmaz. gerçektende muhalefet diye bişi yok gülşehirde zaten senin muhalefet dediğin bu parti yoneticileri zaten belediye başkanın güdümünde olan idareciler oldugu için belediye başkanı ne yapsa eleştiremiyorlar
MUHARREM     2016-10-10 Aynen dediginiz gibi bunlar şimdilik tabela partisi bunlar başkanla aynı konumdalar millet vekilleri gesin halka bir sorsunlar A K P İLÇE başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ne iş yapar halka bir sorsunlar cevabını verir gülşehir halkı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu