Gülşehir’de Yeni Mekan ve Lezzet Açılışa Davetlisiniz

Gülşehir Fatih mahallesinde Cafe açılışı yapılacak, Gülşehir’de Açıksaray Cafeyi devir alınması sonucu yenilenen mekanda Pazartesi günü açılışı yapılacak.

Gülşehir’de Yeni Mekan ve Lezzet Açılışa Davetlisiniz

Gülşehir Fatih mahallesinde Cafe açılışı yapılacak, Gülşehir’de Açıksaray Cafeyi devir alınması sonucu yenilenen mekanda Pazartesi günü açılışı yapılacak.

 

 

Halkın kullanımına uygun bir dinlenme ve eğlence mekanı olacak Açıksaray Cafe yeni sahipleri Şükrücan Irmak ve Harun Demirci haber sitemize yaptıkları açıklamada,Gülşehir Üniversitesinde hali hazırda okuyoruz. Üniversite okuduğumuz sırada böyle bir eksik gördüğümüz için ilçeye yakışır bir cafe açmaya karar verdik. İnşallah 17.10.2016 Pazartesi  günü saat 16.00’da düzenlenecek açılış programıyla halkın hizmetine sunacağız dediler

 

 

Cafe yaklaşık 300 metrekare alan üzerinde 100 kişilik kapasiteye sahip olduğunu anlatan Irmak, “Daha önce Açıksaray Cafe olarak bilinen yeri devir alarak yeniden dizayn ettik üniversiteli gençlerin gelip dinelebileceği, eğlenebileceği bir mekan haline getirdik. Gülşehir’de vatandaşlarımızın aileleriyle gönül rahatlığıyla gidebileceği bir mekan oldu. Sıvak soğuk içeceklerimiz ve yiyecek çeşitleriyle ilçe halkımıza hizmet verecek. Açılış 17 Ekim 2016 tarihinde Saat 16.00’da gerçekleşecektir. Açılışımıza tüm ilçe halkımız davetlidir.

 

Açıksaray Cafe olarak , ilçe turizmine ve eğitim için Gülşehir gelen üniversitelilerin rahatca gelebilecekleri bir yer haline getirdik. Cafenin Gülşehir ilçesine önemli bir katkı sağlaması bekleniyor. 

 

 

 

 

gülşehir açıksaray cafe cafe açıksaray cafe gülşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu