Gülşehir TOKİ Hak Sahiplerine Müjde

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir ilçesindeki sorunları dile getirerek çözümlenmesi sağlamasını isteyerek birden çok konularda haber yaptık ve halende yapıyoruz. Gülşehir ilçesinde TOKİ uzun bir süredir. Bitiyor bitecek teslim oluyor olacak konusunda haberler yaptık Halkın basındaki sesi olduk.

Gülşehir TOKİ Hak Sahiplerine Müjde

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir ilçesindeki sorunları dile getirerek çözümlenmesi sağlamasını isteyerek birden çok konularda haber yaptık ve halende yapıyoruz. Gülşehir ilçesinde TOKİ uzun bir süredir. Bitiyor bitecek teslim oluyor olacak konusunda haberler yaptık Halkın basındaki sesi olduk.

 

 

Kimileri yalancı kimileri menfaatçi dedi kimileri karaladı kimileri ise telefonlar ederek teşekkürler etti.

 

İşte TOKİ konusunda Mutlu Son ; 24 EKİM’DE TOKİ HAK SAHİPLERİNE ANAHTARLAR TESLİM EDİLİYOR. 

 

 

 

Mantarkayapost olarak ; Nevşehir ilinde AK Parti İl Teşkilatı ve AK Parti milletvekilleri ile yaptığımız görüşmeler sonucu Gülşehir TOKİ Hak Sahiplerinin durumlarını dile getirdik. Onları durumun vahimliğini  anlattık. Nevşehir ilinin saygıdeder vekillerimiz olan Ebubekir Gizligider , Murat Göktürk ve Mustafa Açıkgöz bizleri dinledi TOKİ hakkında bilgiler aldı.

 

 

Biraz an önce Nevşehir Milletvekilimiz Ebubekir Gizligider ile telefon görüşmesi sonucu TOKİ hak sahiplerine 24 Ekim günü sözleşmeleri yapılarak anahtarlarının teslim edileceği bilgisini aldık.

 

 

Gülşehir TOKİ Hak Sahipleri diğer çevre il ve ilçelerine göre mağdur oldukları gerçeği açıktır. Bazı aksilikler meydana gelmiştir. Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir ilçesinin dertlerini , sorunlarını, güzelliklerini dile getirmeye devam edeceğiz. Herkes konuşur ancak taşın altına elini sokan olmaz. Bu zamana kadat TOKİ konusunda taşın altına elini sokan herkese de Mantarkayapost Haber Merkezi olarak teşekkür ediyoruz. 

 

Teslim konusunda nasıl olacağı yönünde  ilerleyen aşamada bilgilendirme yapacağı. Bizi takip etmeye devam edin

 

 

 

 

gülşehir toki toki hak sahipleri gülşehir toki gülşehir toki teslim tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu