Gülşehir Belediye Spora Top ve Malzeme Desteği

81 ilde gerçekleştirilen ‘’Amatör Spor Haftası’’ etkinlikleri ilimizde de 10-16 Ekim tarihleri arasında birçok spor branşında düzenlenen müsabakalar ve etkinliklerle tamamlandı.

Gülşehir Belediye Spora Top ve Malzeme Desteği

81 ilde  gerçekleştirilen ‘’Amatör Spor Haftası’’ etkinlikleri ilimizde de 10-16 Ekim tarihleri arasında birçok spor branşında düzenlenen müsabakalar ve etkinliklerle tamamlandı.

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Atletizim, Basketbol, Judo,  Hentbol, Voleybol ve Yüzme branşlarında düzenlenen sportif etkinliklerle yaklaşık 500 sporcu katılım sağladı. Büyük çekişmeye sahne olan yarışmalar sonunda dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

 

 

Yıl içerisinde de dereceye giren sporculara yılın enleri ödülleri verilirken, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Nevşehir milletvekillerinin katılımıyla yemek programında bir araya gelindikten sonra amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulunuldu.

 

 

 

Gülşehir Belediyespor kulübüne de futbol topu ve malzemeler verildi.

 

 

amatör sporlar haftası gülşehir belediye spor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu