Advert Advert

Taşkın, Muhtarlar Gününüz Kutlu Olsun

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Mantarkayapost Haber Merkezi Sahibi Can Taşkın, 19 Ekim Muhtarlar Günü ile ilgili mesaj yayımladı.

Taşkın, Muhtarlar Gününüz Kutlu Olsun
Bu içerik 744 kez okundu.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Mantarkayapost Haber Merkezi Sahibi Can Taşkın, 19 Ekim Muhtarlar Günü ile ilgili mesaj yayımladı.

 

 

 

Mesajında "Muhtarlık müessesi; toplumumuzun ve kültürümüzün önemli yapı taşlarının başında gelirken demokrasimizin de en eski örneğidir" diyen Can Taşkın, Muhtarlar, yerel yönetimde belediyenin mahallelerdeki gözü, kulağı ve sesi olmuştur. Gülşehir'imizde, muhtarlarımız şehrimizi en güzel şekilde yöneterek hemşerilerimize en iyi ve en güzel hizmetleri götürebilmek için çalışmaları sürdürmekte bizde basın olarak muhtarlarımız çok yakından takip etmekteyiz.

 

 

Muhtarlarımız, bulundukları mahallelerde Devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte, hemşerilerimizle kurumlar arasında köprü vazifesi görmektedirler.

 

 

Bu vesileyle Gülşehir’de mahallelerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, mahallelerimizin gelişimi ve değişimi hususunda yeri geldiğinde bizlere çözüm ortaklığı yapan ve toplumumuzdaki en önemli görevlerden birini yürüten tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutlar, hizmetlerinden dolayı kendilerine başarılar dilerim" dedi.

 

gülşehir can taşkın kapadokya gazeteciler derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülşehir İlçesine Bir Müjde Daha
Gülşehir İlçesine Bir Müjde Daha
Gülşehir - Sulusaray Yolu Genişletiliyor
Gülşehir - Sulusaray Yolu Genişletiliyor