Başkan Arısoy’dan TOKİ Mağdurlarına Ankara’dan Müjde

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy'un Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığında bugün bir görüşme gerçekleştirdi.

Başkan Arısoy’dan TOKİ Mağdurlarına Ankara’dan Müjde

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy'un Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığında bugün bir görüşme gerçekleştirdi.

 

 

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy'un   yaptığı görüşme neticesinde 24 - 28  ekim tarihleri arasında Banka ile imzaladıkları sözleşme bedelinin %1 KDV Tutarını ödeyen vatandaşlara anahtarları aşağıda belirtilen tarihe göre verilecektir.

 

          

 

Toki tarafından belirtilen teslim programı 24.10.2016 Pazartesi günü resmen başlayacağı ve 28.10.2016 Cuma gününe kadar devam edecek. Burada Hak sahibi olan vatandaşlarımızın bir an evvel KDV tutarlarını yatırmaları gerekmekte.

 

 

Başkan Arısoy, Tüm Gülşehir'li Toki daire sahiplerine ve Gülşehir'imize hayırlı uğurlu olsun vatandaşlarımız yeni evlerinde sağlıkla, huzurla, güle güle otursunlar. " dedi.

 

 

 

Şantiyede yapılacak konut teslimi sırasında; konut alıcılarının aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:

•Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),

•Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin haksahibinde bulunan nüshası,

•Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,

•KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura. ( Gülşehir Ziraat Bankasına Yatırılacaktır.)

 

 

 

Şu ana kadar sözleşme imzalamayan aşağıda isimleri belirtilen vatandaşlarımız sözleşme imzalayıp veya imzalamak istemiyorlarsa belediyemize haber vermeleri gerekmektedir.

 

gülşehir toki toki evleri toki hak sahiplerine müjde gülşehir belediyesi vahdi arısoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TAHSİN     2016-10-21 Sayın başakn senin müjde vermene gerek yok SAyın millet vekili Ebubekir Gizligider Gülşehir halkına bu müjdeyi verdi sen işine bak selamlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu