Gülşehirli Şehit Çetinkaya'nın Akrabaları Gülşehir'de

13.03.2016 tarihinde Ankara Güvenpark´ta meydana gelen patlamada şehit olan Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Personeli Hamide Sibel Çetinkaya´nın kızları Emine Burçin Arslan ve Burcu Şentürk, damadı Okan Arslan ve torunu Beyza Şentürk Gülşehir Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi´ni ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Gülşehirli Şehit Çetinkaya'nın Akrabaları Gülşehir'de

13.03.2016 tarihinde Ankara Güvenpark´ta meydana gelen patlamada şehit olan Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Personeli Hamide Sibel Çetinkaya´nın kızları Emine Burçin Arslan ve Burcu Şentürk, damadı Okan Arslan ve torunu Beyza Şentürk  Gülşehir Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi´ni ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

 

 

 

Ülkemizde yaşanan terör saldırılarında vermiş olduğumuz şehitlerimizin isimlerini bir şekilde yaşatmak adına yapılan çalışmalar için teşekkürlerini sunan şehit yakınlarına İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan taziye dileklerini iletirken, şehitlerimizin anısına her zaman saygı duyulacağını, onların hiçbir zaman unutulmayacağını ve unutturulmayacağını ve yeni nesilin, öğrencilerimizin de bu bilinçle yetişmesi için bütün gayretin gösterileceğini belirtti.

 

 

Sohbet sırasında şehit Hamide Sibel Çetinkaya´nın damadı Okan Arslan 15 Temmuz´da Ankara´da bulunmaları sebebiyle o gece yaşananlara çok yakından şahit olduklarını ve hissettikleri korkuyu ifade etti.

 

 

Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan "Hepimizin endişelendiği o gecede Hakkın yardımı, milletimizin cesareti ve cumhurbaşkanımızın liderliği sayesinde demokrasimize sahip çıktık. Yaşanan saldırılarda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize ve anneniz Hamide Sibel Çetinkaya´ya Allah´tan rahmet ve sizlere sabır diliyorum.Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız." dedi.

 

 

şehit hamide sibel çetinkaya şehidin yakınları gülşehir ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu