Gülşehir'de Ayuka Çıkan İhale Dedikodularına Güneş'ten İsyan !

Ünal Güneş, Gülşehir'de yayın hayatını sürdüren Can Gazetesine açıklamalarda bulundu.

Gülşehir'de Ayuka Çıkan İhale Dedikodularına Güneş'ten İsyan !

Ünal Güneş, Gülşehir'de yayın hayatını sürdüren Can Gazetesine açıklamalarda bulundu. Güneş parası olan gelsin aynı paraya satmaya hazırım dedi

 

 

İŞTE İLGİNÇ AÇIKLAMALAR 

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereğince açık artırma usulü kapsamında belediye encümen üyeleri huzurunda mülkiyeti Gülşehir Belediyesine ait taşınmazın ihalesine katıldığını belirten Ünal Güneş, yapılan satış sonrası gayrimenkulü satın aldığını söyledi.

 

 

 

Satış sonrası İlçede yapılan spekülasyonlara hiçbir anlam veremediğini dile getiren Güneş, konuya vakıf olanın, olmayanın, parası olan ve olmayanlarında farklı farklı yorum içinde olmalarını şaşkınlık içinde takip ettiğini kaydetti.

 

 

 

Bir dönem Gülşehir'de ticaret yapan ve daha sonra zor duruma düşerek ilçeyi terk etmek durumunda kalan Çekiçler'i örnek vererek yorumlarını sürdüren Güneş, "o dönemde bu gibi spekülasyonlar olmuştu.

 

 

Gülşehir genelinde hayatında 3-5 kuruşu bir arada göremeyenler "Çekiçler'de 100 bin liram gitti. Çekiçler battı gitti ama benimde 70 bin liramı götürdü" gibi yorumlar yapanlar bugün yine sahneye çıktı. Bizler bu bölgenin insanlarıyız. Biz buradan hiçbir şey almayalım mı? Burada kazanıyoruz elbette burada yatırım yapmalıyız. Dışarıdan bir şey alsak bu seferde ilçe dışına yatırım yaptığımız için eleştiriliyoruz. Sürekli nüfus kaybeden Gülşehir'i terk mi etmeliyiz yoksa samimi olarak ilçemize yatırım yaparak destek mi olmalıyız. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Tüm bunları aklı selim ilçe halkının yorumlarına bırakıyorum. Halep orda ise Arşın burada. Belediyeden ihale yolu ile satın aldığım virane binayı Gülşehir'de yada ilçe dışında taliplisi var ise hemen aldığım paraya satmaya hazırım. İleri geri yorum yapanları bekliyorum. Gelsinler derhal devrederim." dedi.

 

 

 

 

gülşehir belediyesi ihale şaibeli ihale ünal güneş ihale dedikodusu 30.000 TL İhale parası satıyorum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu