Gülşehir'de 2017'de Su ve Ulaşıma Zam Yok

Gülşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Belediye binası toplantı salonunda Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Belediye Encümenleri Erol Gümüşsoy, Ertuğrul Erdem, Ayten Türkyılmaz, Raşit Kılıçkaya, Turan Şener, Muhammer Develi, Yakup Yılmaz, Muhammer Demir, Sultan Güçlü ve Erdoğan Çamak hazır bulundular.

Gülşehir'de 2017'de Su ve Ulaşıma Zam Yok

Gülşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Belediye binası toplantı salonunda Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Belediye Encümenleri Erol Gümüşsoy, Ertuğrul Erdem, Ayten Türkyılmaz, Raşit Kılıçkaya, Turan Şener, Muhammer Develi, Yakup Yılmaz, Muhammer Demir, Sultan Güçlü ve Erdoğan Çamak hazır bulundular.

 

 

Belediye Başkanı Vahdi Arısoy'un Doğal gaz müjdesi ile başlayan Kasım ayı encümen toplantısı Gülşehir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.  Kasım Ayı Encümen toplantısında 2017 yılında çalışmalarına başlanacak olan doğal gazın RMS istasyon kurulumu için yer tahsisi, Belediye sınırları içerisinde bulunan cadde ve sokaklarda dağıtım şirketince ihtiyaç duyulacak kazı ve şebeke faaliyetlerine ve Enerya Gaza çalışma ofisi olarak merkezi bir yerde yer tahsisine oy birliği ile karar verildi.

 

 

 

 Doğal Gaz konusunun Belediye Encümenlerinden tam not alarak Alt yapı konusuna değinen Başkan Arısoy alt yapı temiz su ve pis su projelerinin ihalelerinin yapıldığını itiraz sürelerinin beklendiğini söyledi. Milletvekillerimiz ile yaptığı görüşmeler neticesinde Gülşehir için önem arz eden doğal gaz projesininde alt yapı ile aynı anda çalışmalara başlanacağını belirten Arısoy tüm bu başarılı kararları Belediye meclisinin aldığını dolayısı ile aldıkları kararlardan dolayı belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

 

 

 

Konuşma sonrası toplantı ile alakalı gündem maddelerine geçildi.

 

- Gündeme ilişkin doğal gaz ve Gülşehir Belediyesine ait şirketin Banka teminatı ve ihale alması ve yürütmesi konusunda yetki verilmesi oy birliği ile karara bağlandı.

 

- 2017 yılında Su ve Ulaşımına Zam yok. Kasım ayı encümen kararı ile 2017 yılı gelir tarifesi görüşmelerinde Zam yok kararı alındı.

 

 

Belediye Encümeni Erol Gümüşsoy tarafından mahallelerde tapuda ev olarak gözüken fakat elektirik su abonesi bulunmayan yıkık virane binalardan emlak vergisi alınmaması ayrıca isimsiz olan Çevre yolunun ismini Gazi Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı olarak isimlendirilmesi oy birliği ile karara bağlandı.

 

 

Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un meclis üyelerine yaptığı teşekkür konuşmasının ardından toplantı tamamlandı.

 

gülşehir gülşehir belediyesi su ulaşım zam yok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu