Gülşehir TOKİ'de Dert Bitmek Bilmiyor

​Gülşehir Kızılırmak kenarında müthiş manzarada evlerine çok zahmet çekerek oturma fırsatı bulan TOKİ konutları sakinleri şimdilerde ise TOKİ’de bir Market istiyorlar.

Gülşehir TOKİ'de Dert Bitmek Bilmiyor

Gülşehir Kızılırmak kenarında müthiş manzarada evlerine çok zahmet çekerek oturma fırsatı bulan TOKİ konutları sakinleri şimdilerde ise TOKİ’de bir  Market istiyorlar.

 

 

İddialara göre:  Gülşehir  TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşların alışveriş ve temel ihtiyaçlarını karşılamak için TOKİ blokları sahası içerisinde herhangi bir alışveriş merkezi olmadığı için. TOKİ de ikamet eden vatandaşların  temel gıda ve alış verişleri için en yakın 500 metre  uzaklıkta bulunan başka bir marketten veya Gülşehir merkezinden alışveriş yaptıkları öğrenildi.

 

 

VATANDAŞLAR DAN MARKET İSTEĞİ

 

Gülşehir TOKİ konutlarındaki içinde bulunan market yerinin ne zaman nasıl ihale edilmesi netleşmemesine rağmen Gülşehir ilçesinde bir market sahibi siyasi partiye yakınlığından dolayı orayı ben aldım çığırtkanlığı yaparken  TOKİ sakinleri evimize bir şey lazım olduğunda çocuklarımızı bakkala yada markete gönderemiyoruz. Çünkü bakkal ve market uzak olduğundan dolayı  ya kendimiz gidiyoruz yada çarşıda olan arkadaşlarımıza cep telefonu ile sipariş veriyoruz.’’ Dediler.

 

 

Gülşehir ilçesinin olduğu gibi TOKİ sakinlerinin her derdinde Mantarkayapost Ailesi olarak yanlarında olduğumuzu bilmeleri Gülşehir için en doğrusu neyse cesaretle üzerine gideceğimizi tüm kamuoyunun bilinmesi belirtiriz.

 

gülşehir toki gülşehir toki market isteği gülşehir toki ihale market ihalesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu