Gülşehir'de Ayrıktan Yılınan Göbeğe Ay Yıldız Figürü

Gülşehir – Nevşehir yolu çıkışında trafik ışıkların olduğu Orta Refüj’de bulunan güller söküldü. Ayrıklı toprakta Gülşehir Belediye ekiplerince temizlenerek yeni bir orta refüzj çalışmaları başladı.

Gülşehir'de Ayrıktan Yılınan Göbeğe Ay Yıldız Figürü

Gülşehir – Nevşehir yolu çıkışında trafik ışıkların olduğu Orta Refüj’de bulunan güller söküldü. Ayrıklı toprakta Gülşehir Belediye ekiplerince temizlenerek yeni bir orta refüj çalışmaları başladı.

 

Gülşehir Belediyesi Park ve Bahçe ekiplerinin adeta isyan ettiği Gülşehir çıkışı olan orta refüjdeki ayrıklı toprak içine ekilen güllerden bir hayli dert çekiyordu. Ayrıklı toprağını içine ekilen güller işçileri her yıl adeta o sıcak aylarda ayrık temizleme ile uğraşıyordu. Hem yeni bir dizayn hemde ayrıklı toprağı temizlemek üzere bu refüje el atıldı. 

 

PEKİ REFÜJE NE YAPILACAK  ? 

 

 

Gülşehir Belediyesi Park Bahçeler ekipleri, Gülşehir ilçesinin girişlerinde bulunan orta göbek çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Orta refüjde yapılan çalışmalar çerçevesinde orta göbeklere Leylandi, Berberis, Taflan Gold, Gold Raider olmak üzere yaklaşık 4 bine yakın bitki dikilerek adeta bayrağımızdaki ay ve yıldız motifi refüje uygulanacak.

 

 

orta refüj ayrıklı toprak gülşehir gülşehir nevşehir girişi gülşehir orta refüj gülşehir belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülşehir Eğrikuyu da Su Hattı Patladı
Gülşehir Eğrikuyu da Su Hattı Patladı
MHP İlçe Başkanı Çevirmeden Teşekkür Mesajı
MHP İlçe Başkanı Çevirmeden Teşekkür Mesajı