Gülşehir Mihriban'ını Kaybetti

Nevşehirli Mihriban yoğun bakımdaki hayat mücadelesine yenik düştü.

Gülşehir Mihriban'ını Kaybetti

Nevşehirli Mihriban yoğun bakımdaki hayat mücadelesine yenik düştü. 

 

İddialara göre; Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi spor bölümünde öğrenim gören 17 yaşında ki 12.sınıf öğrencisi Mihriban Şimşek, hafta sonunda okul pansiyonunun bahçesinde sınıf arkadaşı olan Oğuzhan Erdem isimli erkek arkadaşı ile bankta otururken pansiyonda görevli öğretmenleri tarafından görüldüğü iddia edildi. Her iki öğrenci hakkında tutanak tutan öğretmenler durumu okul idaresine bildirdi.

 

Okul Müdürü Savaş Şimşek ise her iki öğrenciyi odasına çağırarak kendilerini okuldan atacağını ve bankta birlikte oturduklarını ailelerine bildireceğini söyledi. 

 

Yaşanan bu gelişmelerin ardından bunalıma giren ve Nevşehir’e ailesinin yanına gelen Mihriban Şimşek, tekrar ailesi ile birlikte Aksaray’a gitmekte iken hareket halindeki araçtan atlayarak intihar etmek istedi. Ağır yaralanan genç kıza ilk müdahale olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Mihriban Şimşek Nevşehir Devlet Hastanesi’ne verdiği hayat mücadalesine yenik düşerek vefat etti.

 

Mantarkayapost Haber Merkezi ailesi olarak merhumeye Allahtan rahmet eş, dost ve akrabalarına başsağlığı diliyoruz. 

 

 

 

gülşehir mihriban şlmşek vefat başsağılığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Handan     2016-11-19 Maalesef sevgili Mihriban; sırf tecavüzcü olmadığın, hırsız olmadığın, arsız olmadığın, yüksek koltuklara oturmak uğruna mazlumların üstüne basarak geçen şerefsizlerden olmadığın için ölüme sürüklendin. Seninki intihar değil,seni öldürenlerin gurur duydukları bir cinayet! Onlar ki mutlaka gün geldiğinde cezalarını Allah'ın mahkemesinde fitil fitil çekecekler! Seni tanımıyorum ve ama bu ülkede kadın olmanın sızısını nasıl yaşadığını en derinden hissediyorum. huzurla uyu canım kız kardeşim..
selvinaz kalaycı     2016-11-17 Gulen yüzünü solduranlar utansın Mihriban ım ..Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun seni hiç unutmayacağım canım ...:(
BU SON OLSUN     2016-11-17 ÖĞRENCİYİ DÜŞÜNMEYEN OKULUN BAŞARISINI DÜŞÜNEN GERİ ZEKALI EĞİTİMCİLER MALESEF OKULLARIMIZDA VAR. BENCE BAHANE BULUNAMAYIP KURBAN EDİLMİŞ PUANI YAZILISI DÜŞÜK VEYA BUNA BENZER SAÇMA SEBEPLERLE OKULLARDAN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN BAHANE ARANAN ÖĞRENCİLERİMİZDEN SADECE BİR TANESİ OLAN ZAVALLI KIZIMIZ İNŞALLAH EĞİTİMCİLERIMIZİM AKLINI BAŞINA GETİRİR. GENCECİK YAVRUCAK OKUL BAŞARISI İÇİN İFTİRA KURBANI OLMUŞ. İNŞALLAH BU SON OLUR. ALLAH RAHMET EYLESİN.
Abc     2016-11-17 Dualar ettik haline çok üzüldük
BY TÜR®KO     2016-11-17 OKULLARDA ÇOCUKLARA TECAVÜZ EDEN CİNSER İSTİSMARA MARUZ BIRKAN ŞEREF YOKSUNLARI BU TÜRK VAKALARDA COCUKLARA DİREK CİNSEL OBJE GÖZÜ İLE BAKMADIKLARI SÜRECE BU İLK VEDE SON OLMAYACAK.. ALLAH RAHMET EYLESİN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu