Volkan Düzenli'den Öğretmenler Günü Mesajı

Koop-İş Sendikası Gülşehir Şube Başkan Volkan Düzenli , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

Volkan Düzenli'den Öğretmenler Günü Mesajı

Koop-İş Sendikası Gülşehir  Şube Başkan Volkan Düzenli , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

 


Mesajda şu görüşlere yer verildi:
Öğretmenlerin herkesin hayatında önemli yer tutan, yarınları emanet edeceği çocukların ve gençleri eğiten, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder ve örnek insanlar olduğunu ifade eden Koop-İş Sendikası Gülşehir Şube Başkan Volkan Düzenli, milletleri kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenler olduğunu söyledi.

 


Düzenli, ”Öğretmenler; hepimizin hayatında önemli yer tutan, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi eğiten, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder ve örnek insanlardır. Başöğretmen Atatürk; “Milletleri kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyerek, çağdaş medeniyetler seviyesine eğitim ve öğretimle ulaşılacağını, bunun içinde öğretmenlere büyük görevler düştüğünü ifade etmiştir. Ancak günümüzde ne yazık ki öğretmenlere gereken önem ve değer verilmemektedir. Öğretmenler sadece Öğretmenler Günü’nde hatırlanmamalı, onların ekonomik ve sosyal haklarını iyileştirmek için gerekli çalışmalar yapılmalıdır. Koop-İş Sendikası olarak, en değerli varlığımız olan çocuklarımızı ve gençlerimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyor, hayatını kaybeden Öğretmenlerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz.” dedi.

 

koop-iş volkan düzenli Koop-İş Sendikası Gülşehir Şube Başkan Koop-İş Sendikası Gülşehir Şubesi öğretmenler günü mesajı 24 kasım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu